date_range سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ access_time ۱۰:۳۳:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

استاندار سمنان; حضور 400 سرمایه‌گذار در همایش سرمایه‌گذاری سمنان

استاندار سمنان; حضور 400 سرمایه‌گذار در همایش سرمایه‌گذاری سمنان

استاندار سمنان گفت: 400 سرمایه‌گذار داخلی و خارجی در همایش سرمایه‌گذاری سمنان حضور دارند.

استاندار سمنان; حضور 400 سرمایه‌گذار در همایش سرمایه‌گذاری سمنان

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، محمدرضا خباز استاندار سمنان با اشاره به مصوبات جلسه برنامه‌ریزی نهایی همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری ایران گفت : در نامه‌نگاری‌های اخیر مجمع تشخیص مصلحت نظام مبنی بر درخواست اختصاص یک پنل ویژه‌ این نهاد در همایش بزرگ فرصت‌های سرمایه‌گذاری ایران موافقت مسئولان برگزاری این همایش اعلام شد.

 

وی افزود : همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری ابران در استان سمنان با 8 پنل ویژه سرمایه‌گذاری و یک پنل ویژه مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار می‌شود.

 

استاندار سمنان با اشاره به اینکه پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال 1400 این تعداد به بیش از 10 پنل برسد افزود: همایش فرصت‌های ویژه سرمایه‌گذاری ایران در سمنان به مدت 4 روز برگزار می‌شود و باید از این فرصت به بهترین نحو استفاده کرد.

 

وی با تاکید بر لزوم بهره‌گیری از ظرفیت سرمایه‌گذاران خارجی در استان سمنان تصریح کرد: در این همایش بالغ‌بر 400 سرمایه‌گذار داخلی و خارجی حضور خواهد داشت که می‌توانند تحول ویژه‌ای را در حوزه اقتصاد و اشتغال کشور ایجاد کنند.

 

خباز با بیان اینکه معرفی مناطق ویژه اقتصادی در استان سمنان یکی از مهم‌ترین اولویت‌های استان سمنان در معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری است اذعان کرد: این استان ظرفیت‌های مطلوبی در حوزه پنل های بانکی و بیمه‌ای، کشاورزی، صنایع وابسته، انرژی‌های مختلف تجدید پذیر برخوردار است.

 

وی توسعه و رونق گردشگری را از دیگر موارد مهم برای رونق اقتصادی و جذب سرمایه‌گذار خارجی دانست و گفت: بخش گردشگری یکی از مهم‌ترین ظرفیت‌هایی و پرطرفدار برای سرمایه‌گذاری است چراکه با کمترین هزینه و بازدهی بالا می‌توان سرمایه‌گذاری مطلوبی را انجام داد.

 

استاندار سمنان با اشاره به اینکه برنامه‌های نهایی این همایش تدوین‌شده است گفت : در هر هیئت‌رئیسه‌ای که در این همایش فعالیت می‌کند دو سرمایه‌گذار ایرانی و دو سرمایه‌گذار خارجی می‌توانند محتویات مربوط به پنل را نقد و بررسی کنند.


انتهای پیام / ه


همایش سرمایه گذاری سمنان برگزار می شود

تصویرها
استاندار سمنان; حضور 400 سرمایه‌گذار در همایش سرمایه‌گذاری سمنان
نمایش موجودیت‌ها