date_range سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۰۶:۰۰ ق.ظ

مدیربرنامه‌های رستمی: حضور کیانوش در جام فجر قطعی است

مدیربرنامه‌های رستمی: حضور کیانوش در جام فجر قطعی است

فخاری گفت: با توجه به سیستم فدراسیون جهانی وزنه‌برداری برای شرکت در المپیک توکیو، برنامه اصلی کیانوش رستمی حضور در مسابقات جام فجر است.

مدیربرنامه‌های رستمی: حضور کیانوش در جام فجر قطعی است

به گزارش    خبرنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، کیانوش رستمی پس از عدم موفقیت در بازی های آسیایی جاکارتا به دلیل هجمه های زیادی که علیه او راه افتاده بود تصمیم گرفت از شرکت در مسابقات جهانی عشق آباد انصراف داده و به دور از حواشی به استراحت بپردازد تا با آمادگی بیشتری در مسابقات پیش رو شرکت کند.

کیانوش رستمی دارنده مدال طلای المپیک ریو با توجه به در پیش بودن مسابقات گزینشی المپیک، این روزها بر خلاف سایر ملی پوشان ، تمریناتش را در کرمانشاه دنبال می کند تا آماده حضور در میادین شود.

در همین راستا مدیر برنامه های کیانوش رستمی گفت: با توجه به اینکه طبق سیستم فدراسیون جهانی وزنه برداری ورزشکاران جهت شرکت در المپیک توکیو باید شش مسابقه را پشت سر بگذارند از این رو کیانوش می خواهد در مسابقات جام فجر شرکت کند تا بدین شکل فرصت حضور در مسابقات گزینشی را از دست ندهد. البته او آمادگی این را دارد تا در سایر مسابقات گزینشی نیز با آمادگی کامل به روی تخته برود.

او افزود: خوشبختانه وضعیت بدنی کیانوش در شرایط خوبی است و سعی دارد تا بتواند به المپیک توکیو راه یابد و مانند المپیک ریو، باز هم طلایی شود.

بیشتر بخوانید:

حسینی:رتبه سومی مسابقات جهانی نشان داد قهرمانی سال گذشته شانسی نبوده است/تلاش داوودی ستودنی است

رستمی از تیم ملی وزنه برداری کنار گذاشته شد

انتهای پیام/

آخرین شرایط کیانوش رستمی از زبان مدیر برنامه هایش

تصویرها
مدیربرنامه‌های رستمی: حضور کیانوش در جام فجر قطعی است
نمایش موجودیت‌ها