date_range پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۶:۲۷:۰۰ ب.ظ

تیم ملی فوتبال 11 خرداد به یونان می‌رود

تیم ملی فوتبال 11 خرداد به یونان می‌رود
دسته خبری: ورزش|فوتبال

تیم ملی فوتبال کشورمان برای برگزاری دیدار دوستانه با یونان، 11 خرداد راهی آتن می‌شود.

تیم ملی فوتبال 11 خرداد به یونان می‌رودبه گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال   گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، تیم ملی فوتبال کشورمان درحالی قرار است، هفتم خرداد در ورزشگاه فاتح تریم استانبول به مصاف تیم ملی ترکیه برود که سپس ۵ روز بعد باید در آتن با یونان دیدار کند.

شاگردان کی روش پس از دیدار با شاگردان لوچسکو ، تمرینات شان را در کمپ تمرینی بشیکتاش ادامه می دهند و سپس برای دیدار با یونان آماده خواهند شد.

تیم ملی تاکنون با تیم های تونس، الجزایر، ازبکستان بازی های تدارکاتی انجام داده و قرار است در ۳ بازی دوستانه بعدی به مصاف تیم های ترکیه، یونان و لیتوانی بازی کند.

البته در دیدار ایران با ترکیه ، ۸ بازیکن اصلی این تیم به نام های  سلچوک اینان ، سردار عزیز، بوراک ایلماز ، گوخان گونول، عمر توپراک، اونال، امره مور و اکرین حضور ندارند و بازیکنانی با تجربه کمتر مقابل شاگردان مرد پرتغالی تیم ملی قرار می گیرند.

تیم ملی پس از بازی هفتم خرداد مقابل ترکیه ، ۱۱ خرداد و یک روز پیش از برگزاری بازی با یونان راهی پایتخت این کشور می شود و پس از یک جلسه تمرینی، با شاگردان میشائیل اسکیبه بازی می کنند.

دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و ترکیه ، قرار است یکشنبه ۷ خرداد ساعت ۲۲:۴۵ دقیقه به وقت ایران در ورزشگاه فاتح تریم استانبول برگزار شود.

انتهای پیام/

زمان سفر تیم ملی ایران به یونان مشخص شد

تصویرها
تیم ملی فوتبال 11 خرداد به یونان می‌رود
نمایش موجودیت‌ها