date_range پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۹:۳۰:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

پدیده در صدر جدول شکایات فیفا/ پدیده برای پرداخت بدهی به بازیکنان این تیم پول کافی ندارد

پدیده در صدر جدول شکایات فیفا/ پدیده برای پرداخت بدهی به بازیکنان این تیم پول کافی ندارد
دسته خبری: ورزش|فوتبال

مدیر کمیته حقوقی باشگاه پدیده گفت: پرونده‌های شکایت از پدیده در فیفا به دلیل عدم اجرای تعهدات مالی به پنج مورد رسیده است.

پدیده در صدر جدول شکایات فیفا/ پدیده برای پرداخت بدهی به بازیکنان این تیم پول کافی نداردبه گزارش خبرنگار گروه استان های   باشگاه خبرنگاران جوان  از  مشهد ، رضا شاه‌منصوری مدیر کمیته حقوقی باشگاه پدیده چهارشنبه شب در جمع خبرنگاران به شکایت چند بازیکن و مربی از پدیده به فیفا به دلیل عدم اجرای تعهدات مالی در فصل گذشته لیگ برتر اشاره کرد و گفت: ایگور پانادیچ مربی سابق پدیده و دستیار محمدرضا مهاجری در لیگ برتر هفدهم، وارازدات هارویان، بازیکن سابق ارمنی پدیده در لیگ شانزدهم، جونیور، بازیکن سابق پدیده در لیگ هفدهم و سوبا خارجی‌هایی هستند که از این تیم طلبکار هستند.

وی تصریح کرد: توافقات خوبی با این افراد صورت گرفته و با وارازدات به صورت ریالی توافق کرده‌ایم تا در زمان تعیین شده، ۱۳۰ میلیون تومان بپردازیم؛ همچنین برای جونیور نیز توافق شده که ۱۰ هزار دلار را در سه قسط پرداخت کنیم.

مدیر کمیته حقوقی باشگاه پدیده اظهار داشت: توافقات صورت‌گرفته زمانی جنبه اجرایی به خود می‌گیرد که از طرف پدیده پولی به حساب این افراد واریز شود؛ اگر توافقات صورت‌گرفته اجرایی نشود، باید علاوه بر پرداخت جریمه و هزینه دادرسی، پول بسیار بیشتری به این افراد بپردازیم.

وی گفت: از پرونده‌های مطروحه باشگاه پدیده به ویژه پرونده مربوط به دریسا سوبا شوخی بردار نیست و پدیده زمان زیادی ندارد.

شاه منصوری در خصوص بدهی باشگاه پدیده خراسان به دریسا سوبا گفت: کل این مبلغ پس از توافق با این بازیکن رقمی در حدود ۳۰ هزار دلار بود، اما متاسفانه باشگاه پدیده موفق نشد این رقم را تاکنون بپردازد و زمان بسیار اندکی برای پرداخت داریم ؛ متاسفانه واقعیت این است که باشگاه پدیده پول کافی برای پرداخت بدهی خود به سوبا ندارد.

انتهای پیام//آ. ف


تیم بدهکار پدیده به مربی و بازیکن لیگ شانزدهم

تصویرها
پدیده در صدر جدول شکایات فیفا/ پدیده برای پرداخت بدهی به بازیکنان این تیم پول کافی ندارد
نمایش موجودیت‌ها