date_range شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۲۰:۰۰ ب.ظ

مرحله دوم مسابقات گرندپری 2018 - مسکو؛ هادی‌پور با پیروزی برابر نماینده ایتالیا فینالیست شد

مرحله دوم مسابقات گرندپری 2018 - مسکو؛ هادی‌پور با پیروزی برابر نماینده ایتالیا فینالیست شد
دسته خبری: ورزش|تکواندو

آرمین هادی‌پور هوگوپوش کشورمان با شکست نماینده ایتالیا به فینال دومین مرحله مسابقات گرندپری در سال 2018 راه پیدا کرد.

مرحله دوم مسابقات گرندپری 2018 - مسکو؛ هادی‌پور با پیروزی برابر نماینده ایتالیا فینالیست شدبه گزارش  گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران  ؛ به نقل از فدراسیون تکواندو، مرحله دوم مسابقات گرندپری در سال ۲۰۱۸ در ۴ وزن المپیکی مردان و زنان از روز گذشته (جمعه - ۱۹ مردادماه) با حضور ۲۵۶ تکواندوکار از ۵۸ کشور در شهر "مسکو" روسیه آغاز و به مدت ۳ روز ادامه خواهد داشت.

آرمین هادی‌پور نماینده وزن ۵۸- کیلوگرم در اولین دیدار توانست «آنتونیو فلسا» ایتالیایی قهرمان نوجوانان اروپا ۲۰۱۳ و دارنده مدال برنز قهرمانی جهان ۲۰۱۴ را در ابتدای راند سه و پیش از به پایان رسیدن زمان قانونی با اختلاف ۲۰ امتیاز (۳۰ بر ۱۰) شکست دهد و به مرحله بعد صعود کند. تکواندوکار وزن دوم المپیکی کشورمان در ادامه به مصاف «هِدی نفاتی» تونسی دارنده مدال برنز قهرمانی آفریقا رفت و ۲۳ بر ۱۲ به برتری رسید. آرمین در سومین مبارزه برابر «یون جو جئونگ» نماینده میزبان و قهرمان جهان ۲۰۱۷ قرار گرفت و ۱۱ بر ۹ پیروز شد.

نماینده وزن دومی در مرحله نیمه نهایی با «ویتو دللاکویلا» دارنده مدال برنز قهرمانی جهان مبارزه کرد و این رقابت با نتیجه ۱۸ بر ۱۸ به راند طلایی کشیده شد و در نهایت تکواندوکار شایسته کشورمان با کسب امتیاز موفق شد به فینال راه پیدا کند.

هدایت این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی است.

گفتنی است؛ این رقابت‌ها G۴ می‌باشد و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۴۰، ۲۴ و ۱۴.۴ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک و همچنین پنج، سه و هزار دلار جایزه تعلق می‌گیرد.

بیشتر بخوانید:   یعقوبی صاحب گردن آویز برنز گرندپری شد

انتهای پیام/

نتایج مسابقات گرندپری تکواندو در مسکو

تصویرها
مرحله دوم مسابقات گرندپری 2018 - مسکو؛ هادی‌پور با پیروزی برابر نماینده ایتالیا فینالیست شد
نمایش موجودیت‌ها