date_range چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۰۴:۵۰:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

احتمال رگبار پراکنده باران در بوشهر

احتمال رگبار پراکنده باران در بوشهر

کارشناس اداره‌کل هواشناسی بوشهر گفت: طی روزهای پایانی هفته جاری با رشد ابر در ارتفاعات این استان احتمال رعد و برق، رگبار پراکنده باران و تندبادهای لحظه‌ای در این مناطق دور از انتظار نیست.

احتمال رگبار پراکنده باران در بوشهربه گزارش خبرنگار   گروه استان های  باشگاه خبرنگاران جوان  از  بوشهر ، پیام مساعدی روز چهارشنبه گفت: طی امروز و روز‌های پایانی هفته در ساعاتی از بعدازظهر و شب با وقوع ناپایداری‌های جوی وزش باد‌های جنوبی در استان ادامه دارد.

هواشناسی برای بوشهر پیش بینی رگبار پراکنده باران کرد]وی بیان کرد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی و در برخی نقاط مه رقیق صبحگاهی و در طول روز گاهی وزش باد پیش بینی شده است.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر افزود: برای ۲۴ ساعت آینده جهت وزش باد به طور غالب جنوب غربی تا جنوب شرقی با سرعت هشت تا ۳۰ کیلومتر در ساعت و طی ساعاتی از بعد از ظهر و شب در سواحل و بر روی دریا تا ۳۶ کیلومتر در ساعت پیش بینی می‌شود.

مساعدی یادآور شد: در این مدت سرعت ورزش باد در ارتفاعات استان در هنگام وزش تندباد گاهی به بیش از ۴۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد.

وی گفت: ارتفاع موج دریا در خلیج فارس نیز ۳۰ تا ۶۰ سانتیمتر پیش بینی شده که گاهی تا ۹۰ سانتیمتر نیز می‌رسد.

مساعدی افزود: فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دریا ساعت ۰۳:۴۳ بامداد، جزر اول ۱۲:۱۹، مد دوم ۱۹:۴۱ و جزر دوم ساعت ۲۲:۰۴ خواهد بود.

انتهای پیام/م

هواشناسی برای بوشهر پیش بینی رگبار پراکنده باران کرد

تصویرها
احتمال رگبار پراکنده باران در بوشهر
نمایش موجودیت‌ها