date_range چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۸:۰۲:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

ورود زنان به ورزشگاه آزادی، آزاد شده است؟

ورود زنان به ورزشگاه آزادی، آزاد شده است؟
دسته خبری: ورزش|دولت

سیدسلمان سامانی در مورد اظهارات ابتکار مبنی بر صدور مجوز شورای تامین برای ورود خانواده‌ها به ورزشگاه‌ها گفت: تصمیم جدیدی در این‌باره از سوی شوراهای تامین استانها اتخاذ نشده است.

ورود زنان به ورزشگاه آزادی، آزاد شده است؟به گزارش  گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ سیدسلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور در مورد اظهارات صبح امروز معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهوری مبنی بر صدور مجوز شورای تامین برای ورود خانواده‌ها به ورزشگاه‌ها گفت: مطلبى که ایشان مطرح کرده‌اند، ناظر به تصمیمی است که استانداری تهران با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان در مقطع بازی‌های جام جهانی گرفتند که بر اساس آن خانواده‌ها بتوانند در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کنند و مسابقه تیم ملى کشورمان را تماشا کنند.

وی با اشاره به اینکه در بعضی از استان‌ها نیز در آن مقطع تصمیمات مشابهى اتخاذ شد ادامه داد: تصمیم جدیدی در این باره از سوی شوراهاى تامین استان‌ها اتخاذ نشده است.

سامانی در پاسخ به این سؤال که آیا چنین تصمیماتی برعهده خود استانداری‌ها و شوراهای تامین استانی است، بیان داشت: وظایف شورای تامین استان‌ها از نظر قانونی مشخص است و دستگاهها مکلف به رعایت مصوبات شوراى تامین هستند و بسته به اقتضائاتى که در استان‌های مختلف وجود داردتصمیمات گوناگونی گرفته می‌شود.

منبع: فارس

انتهای پیام/

تصویرها
ورود زنان به ورزشگاه آزادی، آزاد شده است؟
نمایش موجودیت‌ها