date_range پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ access_time ۰۵:۱۷:۰۰ ب.ظ

هفته نخست لیگ برتر والیبال بانوان پیروزی پیکان و ذوب‌آهن در روز انصراف یک تیم تهرانی

هفته نخست لیگ برتر والیبال بانوان پیروزی پیکان و ذوب‌آهن در روز انصراف یک تیم تهرانی
دسته خبری: ورزش|والیبال

لیگ برتر والیبال بانوان ایران در حالی آغاز شد که تیم‌های ذوب‌آهن و پیکان تهران موفق به شکست حریفان خود شدند.

هفته نخست لیگ برتر والیبال بانوان پیروزی پیکان و ذوب‌آهن در روز انصراف یک تیم تهرانیبه گزارش خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، رقابت‌های لیگ برتر والیبال ایران در بخش بانوان امروز (پنج شنبه) با برگزاری دو دیدار وارد شانزدهمین دوره خود شد.

این رقابت‌ها در حالی پیگیری شد که قرار بود در ابتدا چهار مسابقه برگزار شود اما با انصراف تیم « کن تهران » و مهلت خواستن تیم «رایکا» به منظور پرداخت مبلغ ورودی، در هفته اول این رقابت‌ها تنها شاهد برگزاری دو دیدار بودیم.

در تهران و در خانه والیبال از ساعت 14 دو تیم پیکان تهران و آبنوس تهران به مصاف هم رفتند که در پایان این پیکانی‌ها بودند که موفق شدند مقابل حریف خود به برتری برسند. شاگردان میترا شعبانیان در این مسابقه موفق شدند با حساب 3 بر صفر حریف خود را مغلوب کنند.

در دیگر مسابقات امروز به میزبانی شهر تبریز تیم‌های شهرداری تبریز و ذوب آهن اصفهان با هم دیدار کردند که این بازی به سود تیم میهمان یعنی ذوب آهن تمام شد. شاگردان فریبا صادقی نیز در این مسابقه سه ست متوالی را با پیروزی پشت سر گذاشتند.

گفتنی است در چارچوب هفته نخست، قرار بود یک دیدار در شهر بهنمیر بین تیم این شهر و تیم رایکا برگزار شود که به دلیل مهلت خواستن رایکا منتفی شد. در تهران نیز قرار بود از ساعت 16 سالوت با کن دیدار کند که این مسابقه نیز به دلیل انصراف تیم «کن» از حضور در مسابقات برگزار نشد.

این در حالی است که بی‌نظمی‌های لیگ برتر والیبال بانوان از همین هفته های نخست آغاز شده است و مشخص نیست چرا تیم‌هایی که مبلغ ورودی به لیگ برتر را پرداخت نکرده‌اند باید در قرعه کشی لیگ قرار می‌گرفتند؟

انتهای پیام/

آغاز بی‌نظمی‌ها در لیگ بانوان از هفته نخست

تصویرها
هفته نخست لیگ برتر والیبال بانوان پیروزی پیکان و ذوب‌آهن در روز انصراف یک تیم تهرانی
نمایش موجودیت‌ها