date_range جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۰۱:۰۰ ق.ظ

تصویر لورفته از ZTE Z18

تصویر لورفته از ZTE Z18

تصاویر لورفته از گوشی ZTE Z18 نشان می‌دهد که پرچمدار جدید ZTE روی صفحه بریدگی ندارد و بخش جلویی فقط به صفحه‌نمایش تعلق دارد.

تصویر لورفته از ZTE Z18به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ، اطلاعات پرچمدار جدید شرکت چینی رایانه‌ای ZTE به نام Z18 در طول چند ماهه اخیر فاش شده‌اند و در بین قابلیت‌های لو رفته از این گوشی مشخص شده بود که این گوشی دارای بریدگی صوتی برای مکالمه و دوربین سلفی خواهد بود اما تصویر جدیدی که از این پرچمدار در فضای مجازی لو رفته است، وجود بریدگی روی این گوشی را نقض می‌کند.

این گوشی که با لبه‌ای باریک طراحی شده و نمایشگر آن قسمت بیشتر جلوی گوشی را به خود اختصاص داده، یک رکورد جهانی در این زمینه به حساب نمی‌آید اما نسبت به پرچمدار نسل قبل شرکت نوبیا ، ZTE Z17 دارای حاشیه‌های کمتری خواهد بود. در کنار همه این مشخصات باید به این هم اشاره کرد که بریدگی روی صفحه نمایش برای مکالمه و دروبین سلفی هم روی این گوشی وجود ندارد.

همانگونه که در تصاویر مشاهده می‌کنید، حاشیه بالایی آنقدر باریک است که دوربین سلفی در آن جا نمی‌شود و شاید با وجود این، یک گوشی دیگر با دوربین جلوی بیرون جهنده به بازار معرفی شود.

تصویر لورفته از ZTE Z18

انتهای پیام/

 

تصویرها
تصویر لورفته از ZTE Z18
تصویر لورفته از ZTE Z18
نمایش موجودیت‌ها