date_range پنجشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۲۵:۰۰ ب.ظ
تعداد 5 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

هادی‌پور از مسابقات تکواندو گرندپری 2018 حذف شد

هادی‌پور از مسابقات تکواندو گرندپری 2018 حذف شد
دسته خبری: ورزش|تکواندو

تکواندوکار وزن اولی کشورمان با واگذاری نتیجه برابر نماینده کره‌جنوبی از مسابقات گرندپری 2018 حذف شد.

هادی‌پور از مسابقات تکواندو گرندپری 2018 حذف شدبه گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ،   به نقل از فدراسیون تکواندو ، مرحله سوم مسابقات گرندپری در سال ۲۰۱۸ در ۴ وزن المپیکی مردان و زنان از روز گذشته (چهارشنبه – ۲۸ شهریورماه) در تائویوان چین تایپه آغاز و فردا به پایان می‌رسد.

امروز پنجشنبه – ۲۹ شهریورماه و در روز دوم مبارزات اوزان ۵۸- کیلوگرم گروه مردان پیگیری می‌شود که آرمین هادی‌پور نماینده کشورمان بود.

نماینده وزن اولی کشورمان در نخستین دیدار « آنتونیو فلسا » از ایتالیا را با نتیجه ۱۷ بر ۱۱ از پیش رو برداشت، اما در گام دوم و برابر «جون جانگ» کره‌ای قهرمان آسیا و نایب قهرمان گرنداِسلم نتیجه را ۱۲ بر ۷ واگذار کرد و از گردونه رقابت‌ها خارج شد.

روز گذشته میرهاشم حسینی موفق شد مدال نقره این دوره از رقابت‌ها را کسب کند و ابوالفضل یعقوبی و سجاد مردانی از کسب مدال بازماندند. فردا جمعه – ۳۰ شهریورماه و در روز پایانی نیز مهدی خدابخشی نماینده کشورمان است که در اولین دیدار به مصاف «صالح الشراباتی» از اردن دارنده مدال برنز بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ و نقره قهرمانی آسیا ۲۰۱۸ می‌رود و در صورت برتری با برنده دیدار پرتغال و کره‌جنوبی مبارزه می‌کند.

هدایت این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق به عنوان مربی است.

گفتنی است؛ این رقابت‌ها G۴ می‌باشد و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۴۰، ۲۴ و ۱۴.۴ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک و همچنین پنج، سه و هزار دلار جایزه تعلق می‌گیرد.

انتهای پیام/

آخرین اخبار فدراسیون تکواندو

تصویرها
هادی‌پور از مسابقات تکواندو گرندپری 2018 حذف شد
نمایش موجودیت‌ها