date_range سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ access_time ۱۰:۴۳:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری استان سمنان معرفی می‌شود

فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری استان سمنان معرفی می‌شود

همایش معرفی فرصت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری ایران زمینه‌ساز معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری استان سمنان است.

فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری استان سمنان معرفی می‌شود

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، حسین خواجه بیدختی مدیر کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان در دیدار با مدیر عامل صندوق احیا و بهره‌برداری از بناها و اماکن تاریخی و فرهنگی کشور گفت : همایش معرفی فرصت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری ایران فرصت مناسبی را برای معرفی و جذب سرمایه‌گذار در حوزه میراث‌فرهنگی و گردشگری استان سمنان فراهم می کند.


وی افزود : از قابلیت‌های این همایش باید برای جذب سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در بناهای تاریخی استفاده کرد.


منوچهر صادقی مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استان سمنان نیز با بیان اینکه این همایش با پیگیری وزارت اقتصاد و دارایی، در سطح ملی برگزار می‌شود، گفت: در این همایش، فرصت‌های سرمایه گذاری در حوزه‌های مختلف، با رویکرد ملی و توسط دستگاه‌های مختلف ارائه می‌شود.


وی افزود: در همایش معرفی فرصت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری ایران بیش از 100 سرمایه‌گذار خارجی و 300 سرمایه‌پذیر داخلی حضور دارند و هدف از برگزاری آن معرفی فرصت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری ایران و جذب سرمایه مستقیم خارجی است.


پرهام جانفشان سرپرست صندوق احیا و بهره برداری از بناها و اماکن تاریخی و فرهنگی کشور نیز با بیان اینکه این صندوق با توان بالا در این همایش شرکت می‌کند، گفت: فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه بناهای تاریخی کشور برای جلب سرمایه‌گذار، در این همایش معرفی می‌شود.


وی افزود: صندوق احیا، توانایی برگزاری پنل تخصصی در حوزه سرمایه‌گذاری در بناهای تاریخی و گردشگری را در این همایش دارد.


گفتنی است ، همایش معرفی فرصت های اقتصادی و سرمایه گذاری ایران توسط استانداری سمنان و با همکاری فدراسیون جهانی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی جهان از چهارم تا هفتم آذر ماه در تهران برگزار می‌شود.


شایان ذکر است ، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان نیز از جمله حامیان استانی برگزاری این همایش ملی است.


انتهای پیام / ه


همایش معرفی فرصت های اقتصادی و سرمایه گذاری ایران برگزار می شود

تصویرها
فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری استان سمنان معرفی می‌شود
نمایش موجودیت‌ها