date_range جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۹:۵۰:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

پردرآمدترین فوتبالیست‌های جهان را بشناسید+ تصویر

پردرآمدترین فوتبالیست‌های جهان را بشناسید+ تصویر
دسته خبری: ورزش|فوتبال

در فهرست 10 نفره پردرآمدترین فوتبالیست‌های جهان، سه بازیکن برزیلی، 2 آرژانتینی و 2 فرانسوی و بازیکنانی از کشورهای آلمان، پرتغال و شیلی قرار دارند.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ؛  بنا بر فهرستی که روزنامه انگلیسی دیلی میل منتشر کرده، در فهرست 10 نفره پردرآمدترین فوتبالیست‌‌های جهان ، سه بازیکن برزیلی، 2 آرژانتینی و 2 فرانسوی و بازیکنانی از کشورهای آلمان، پرتغال و شیلی قرار دارند.

بر اساس این فهرست، لیونل مسی با دریافت سالانه 53 میلیون و 500 هزار دلار، پُردرآمدترین بازیکن حال حاضر فوتبال جهان است؛ پس از او نیمار بازیکن تیم ملی فوتبال برزیل و باشگاه پاری‌سن ژرمن فرانسه قرار گرفته است که سالانه مبلغی حدود 42 میلیون دریافت می کند.

پردرآمدترین فوتبالیست‌های جهان را بشناسید+ تصویر

پس از کریستیانو رونالدو که سالانه 35 میلیون دلار از یوونتوس دریافت خواهد، الکسیس سانچز بازیکن تیم ملی شیلی و منچستر یونایتد انگلیس قرار دارد که سالی 21 میلیون دلار درآمد دارد؛ اسکار دوسانتوز بازیکن پیشین تیم ملی برزیل و شانگهای چین و ازکوئیل لاوتزی مهاجم پیشین تیم ملی آرژانتین و تیم هبی دیگر باشگاه چینی نیز، به ترتیب با درآمد سالانه 27 میلیون و 900 و 26 میلیون و 800 هزار دلار در جایگاه پنجم و ششم قرار گرفتند.

مسعود اوزیل ملی پوش آلمانی و تیم باشگاهی آرسنال انگلیس نیز با دریافت سالی 24 میلیون دلار در رده هفتم، فهرست پردرآمدترین بازیکن فوتبال قرار دارد و پس از او، به ترتیب هالک ملی پوش پیشین برزیلی و تیم شانگهای چین با درآمد سالانه 23میلیون و 300 هزار دلار، کیلین امباپه مهاجم ملی پوش فرانسوی و باشگاه پاری‌سن ژرمن با 21 میلیون دلار و پول پوگبا هم بازی امپابه و بازیکن منچستر یونایتد انگلیس با دریافت سالانه 20 میلیون و 400 هزار دلار در رده‌‌‌های هشتم تا دهم پُردرآمدترین بازیکنان جهان قرار گرفتند.

منبع: ایرنا

انتهای پیام /

پردرآمدترین فوتبالیست‌‌های جهان

تصویرها
پردرآمدترین فوتبالیست‌های جهان را بشناسید+ تصویر
نمایش موجودیت‌ها