date_range سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ access_time ۱۲:۱۶:۰۰ ب.ظ

اردبیل میزبان برگزاری اردوی آماده‌سازی تیم ملی دارت

اردبیل میزبان برگزاری اردوی آماده‌سازی تیم ملی دارت
دسته خبری: ورزش|هاکی

رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی استان اردبیل گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده در آبان‌ماه امسال اردوی آماده‌سازی تیم ملی جوانان دارت کشورمان به میزبانی اردبیل برپا می‌شود.

اردبیل میزبان برگزاری اردوی آماده‌سازی تیم ملی دارت

به گزارش خبرنگار   گروه استان های   باشگاه خبرنگاران جوان  از  اردبیل ،مجتبی حقی‌مقدم، رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی استان اردبیل صبح امروز در جلسه بررسی توسعه  فعالیت‌های هیئت انجمن‌های ورزشی در اردبیل اظهار داشت: 9 رشته در 9 شهرستان زیر نظر هیئت استانی انجمن‌های ورزشی مشغول فعالیت هستند و تلاش و جدیت بر این است تا این فعالیت‌ها را توسعه و گسترش دهیم.

وی افزود: خوشبختانه با مدیریت خوب مدیریت فدراسیون، تعامل مناسبی میان هیئت‌های استان‌ها و انجمن‌های زیرپوشش برقرار است که این مهم سبب موفقیت فدراسیون انجمن‌های ورزشی شده و در اردبیل نیز این تعامل به خوبی انجام شده است.

حقی مقدم با بیان اینکه تلاش می‌کنیم در سایه همگرایی کارهای خود را به خوبی به پیش ببریم، گفت: در کنار اینکه مقوله مهم آموزش و ارتقا سطح دانش مربیان و داوران در اولویت برنامه‌های این هیئت به شمار می‌رود.

رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی استان اردبیل بیان کرد: اردبیل معدن استعدادهای بالقوه است و جوانان پرانرژی و با انگیزه این منطقه در رشته‌های مختلف از جمله دارت ، طناب‌کشی ، ورزش‌های هوایی، کیک بوکسینگ واکو، ساواته، راگبی بانوان، او اسپرت، اسپوکس و فوتبال رومیز فعال هستند.

حقی‌مقدم گفت: راه‌اندازی رشته سپک تاکرا نیز در دستور کار ما قرار دارد و در آبان‌ماه نیز اردوی آماده‌سازی تیم ملی جوانان دارت کشورمان را میزبانی می‌کنیم و رقابت‌های منطقه چهار دارت را نیز در سرعین برگزار خواهیم کرد چرا که دارت در اردبیل جایگاه خوبی دارد و به سبب دارا بودن سالن اختصاصی، جوانان از این رشته پرطرفدار استقبال خوبی می‌کنند.

انتهای پیام/ع

برپایی اردوی آماده‌سازی تیم ملی جوانان دارت در اردبیل

 

تصویرها
اردبیل میزبان برگزاری اردوی آماده‌سازی تیم ملی دارت
نمایش موجودیت‌ها