date_range سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۰۱:۰۰ ب.ظ

مراسم تجلیل از ورزشکاران برگزار شد / اهدای 25700 سکه به قهرمانان

مراسم تجلیل از ورزشکاران برگزار شد / اهدای 25700 سکه به قهرمانان

مراسم تجلیل از 2 هزار و 171 قهرمان و افتخارآفرین کشور با حضور رئیس‌جمهور برگزار شد

مراسم تجلیل از ورزشکاران برگزار شد / اهدای 25700 سکه به قهرمانانبه گزارش  گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان  و به نقل از  المپیک ایران، مراسم تجلیل از ٢ هزار و ١٧١ قهرمان و افتخار آفرین ورزش کشور با حضور دکتر روحانی رییس جمهور کشورمان برگزار شد در این مراسم  وزیر ورزش و جوانان و رئیس کمیته ملی المپیک با تقدیر از حمایت‌های دولت از جامعه ورزشی ایران، گزارشی از سیاست‌ها، برنامه‌ها و اقدامات انجام شده در راستای اعتلای ورزش کشور ارائه کردند.

همچنین الهه منصوریان قهرمان ووشو، مهدی زمانی قهرمان تیراندازی جانبازان به نمایندگی از فدراسیون جانبازان و معلولین،  فرشته کریمی به نمایندگی از بانوان قهرمان فوتسالیست و بهداد سلیمی قهرمان وزنه برداری کشور در سخنانی به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود پیرامون موضوعات و مسائل مختلف مرتبط با ورزش قهرمانی کشور پرداختند.

رئیس جمهور در این مراسم از 12 قهرمان و فدراسیون برگزیده ورزش کشور با اهدا لوح تقدیر، تجلیل کرد.

اهدای 25700 سکه به قهرمانان 

در این مراسم 25700 سکه به فدراسیون های ورزشی  اهدا شد. فدراسیون کشتی   3330 سکه ،فدراسیون جانبازان۲۹۵۰ سکه، فدراسیون ناشنوایان   ۱۸۸۵ سکه، فدراسیون کاراته  ۱۴۵۰ سکه، فدراسیون وزنه‌برداری ۱۳۵۵ سکه، فدراسیون تکواندو  ۱۳۳۲ سکه، فدراسیون والیبال  ۱۳۱۳ سکه و فدراسیون فوتبال با ۱۱۵۰ سکه دریافت کردند. 

این سکه های بابت پاداش ورزشکاران برای سال های 1395 و 1396 بود.

انتهای پیام / 

 

تصویرها
مراسم تجلیل از ورزشکاران برگزار شد / اهدای 25700 سکه به قهرمانان
نمایش موجودیت‌ها