date_range چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۴:۱۴:۰۰ ب.ظ

درآمدزایی از پارک 68 هکتاری خوارزمی

درآمدزایی از پارک 68 هکتاری خوارزمی

شهردار بندر ماهشهر گفت: شهرداری و شورای شهر بندر ماهشهر در حال حاضر به فکر تهیه کاربری در پارک 68 هکتاری خوارزمی برای درآمدزایی است.

درآمدزایی از پارک 68 هکتاری خوارزمی

به گزارش  خبرنگار   گروه استان های   باشگاه خبرنگاران جوان   از  اهواز ،    مجاهد نظارات، شهردار بندرماهشهر بیان داشت: هزینه نگه‌داری از پارک 68 هکتاری خوارزمی سالانه حدود یک میلیارد تومان بوده و با توجه به اینکه وضعیت این پارک نامناسب و موقعیت خطرناکی دارد و عموم شهروندان نمی‌توانند از آن استفاده کنند شهرداری در نظر دارد ابتدا پروژه‌های نیمه تمام خود را به پایان برساند سپس به این پارک رسیدگی کند.

وی افزود: شهرداری و شورای شهر بندرماهشهر در حال حاضر به فکر تهیه کاربری در این پارک برای درآمدزایی بوده تا از این طریق هزینه‌های پارک تامین شده و تعدادی از جوانان در این پارک اشتغال پیدا کنند.

نظارت عنوان کرد: شهرداری تحت شرایط خاص مدیریت و نگهداری از پارک ۶۸ هکتاری خوارزمی را قبول می‌کند اول اینکه بدهی‌های آب و برق این پارک تسویه شود و دوم اینکه مطالبات ما از پتروشیمی پرداخت شده و ما را در نگهداری از این پارک کمک کند.

شهردار بندرماهشهر در پایان گفت: شهرداری تحت شرایط خاص مدیریت و نگه‌داری از این پارک را قبول می‌کند اول اینکه بدهی‌های آب وبرق این پارک تسویه شود و دوم اینکه مطالبات ما از پتروشیمی پرداخت شده و ما را در نگه‌داری از این پارک کمک کند.

انتهای پیام/م

اشتغالزایی در پارک 68 هکتاری بندر ماهشهر

تصویرها
درآمدزایی از پارک 68 هکتاری خوارزمی
نمایش موجودیت‌ها