date_range چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ access_time ۰۱:۵۹:۰۰ ب.ظ

تاکنون بیش از 67 درصد کرمانی‌ها کارت هوشمند ملی دریافت کرده‌اند

تاکنون بیش از 67 درصد کرمانی‌ها کارت هوشمند ملی دریافت کرده‌اند

مدیرکل ثبت‌احوال استان کرمان گفت: از 2 میلیون و 300 هزار نفر واجد شرایط دریافت کارت هوشمند ملی در کرمان بیش از 67 درصد کارت ملی خود را دریافت کرده‌اند.

تاکنون بیش از 67 درصد کرمانی‌ها کارت هوشمند ملی دریافت کرده‌اندحسین زین الصالحین مدیر کل ثبت احوال استان کرمان درگفتگو با خبرنگار  استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان  اظهار داشت: همشهریان محترم تا آخرین روزهای باقی مانده از سال ثبت نام اولیه کارت هوشمند ملی را انجام دهند.


وی تاکید کرد: مردم استان کرمان از زیرساخت ها و فضای ایجاد شده جهت دریافت کارت هوشمند ملی خود استفاده کنند تا در سال آینده هنگام مراجعه به ادارات دولتی و بانکها دچار مشکل نشوند.

زین الصالحین تصریح کرد: به این منظور 70 دفتر پیشخوان دولت دارای مجوز و تمام ادارات پست سراسر استان تا پایان وقت اداری امسال آماده ارائه خدمات به همشهریان هستند.

وی اظهار داشت: جهت انجام پیش ثبت نام و نوبت گیری علاوه بر دفاتر پیشخوان دولت و ادارات پست، با مراجعه به سایت www.ncr.ir می توانند نسبت پیش ثبت نام اقدام نمایند.

مدیرکل ثبت احوال استان کرمان افزود: در آینده نزدیک با استفاده از کارت هوشمند ملی نیازی به تحویل کپی مدارک هویتی در ادارات و بانکها نیست و بزودی دریافت وجه از عابربانک توسط کارت هوشمند ملی امکان پذیر می شود.

زین الصالحین گفت: تلفن گویای 1510 ثبت احوال در هر لحظه آماده پاسخگویی است و هم استانی ها می توانند با گرفتن کد *4*2# از مراحل صدور کارت هوشمند ملی خود مطلع شوند.


انتهای پیام/س

تصویرها
تاکنون بیش از 67 درصد کرمانی‌ها کارت هوشمند ملی دریافت کرده‌اند
نمایش موجودیت‌ها