date_range چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ access_time ۰۹:۴۱:۰۰ ق.ظ

حجت‌الاسلام کلانتری مطرح کرد؛ نقش پررنگ بزرگ‌ترین دانشگاه غیرحضوری جهان در تحقق گام دوم انقلاب

حجت‌الاسلام کلانتری مطرح کرد؛ نقش پررنگ بزرگ‌ترین دانشگاه غیرحضوری جهان در تحقق گام دوم انقلاب

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد گفت: این دانشگاه به‌عنوان بزرگ‌ترین دانشگاه غیرحضوری جهان نقش موثری در تحقق گام دوم انقلاب دارد.

حجت‌الاسلام کلانتری مطرح کرد؛ نقش پررنگ بزرگ‌ترین دانشگاه غیرحضوری جهان در تحقق گام دوم انقلاببه گزارش خبرنگار  حوزه دانشگاهی   گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، حجت‌الاسلام ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم گرامیداشت سی و هفتمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد که در واحد علوم و تحقیقات این دانشگاه در حال برگزاری است، اظهار کرد: سی و هفتمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد با عنوان دانشگاه آزاد اسلامی، گام دوم انقلاب امروز و فردا برگزار می‌شود.

آغاز  رویکرد جدید مدیریتی در ساختار جدید دانشگاه آزاد

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: این بزرگ‌ترین رویداد مدیریتی دانشگاه آزاد است و رویکرد اصلی این مراسم عملیاتی کردن و شروع یک رویکرد جدید مدیریتی در ساختار جدید دانشگاه است.
 
وی با اشاره به ساختار دانشگاه آزاد گفت: ساختار دانشگاه تغییر یافته و عرصه جدیدی در این دانشگاه به وجود آمده است.
 
 حجت‌الاسلام کلانتری تصریح کرد: مدیران و مسئولان دانشگاه باید طی جلسات متعدد نقطه نظرات خود را درباره مسائل مختلف بیان کنند تا بر اساس آن‌ها ساختار جدیدی ایجاد شود.
 
معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه سی و هفتمین سالگرد دانشگاه آزاد با آغاز دهه پنجم انقلاب یکی شده است، اظهار کرد: این موضوع گام مهم و حرکتی بزرگ و ارزشمند به حساب می‌آید و در شرایطی که هجمه دشمنان از هر سو وارد شده باید به سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی توجه شود.

نقش دانشگاه  آزاد در گام دوم انقلاب حیاتی است

وی درباره نقش دانشگاه در گام دوم انقلاب اسلامی، گفت: نقش دانشگاه در گام دوم انقلاب نقش مهم و حیاتی است، زیرا دانشگاه مرکزی مهم و تاثیرگذار در میان جوانان به شمار می‌رود و امیدواریم تا گام دوم با اشراف در دستاورد‌های انقلاب به سرانجام برسد.
 
 حجت‌الاسلام کلانتری ادامه داد: گام اول انقلاب به کمک دستاورد‌ها و ثمرات متعدد به سرانجام رسید و اکنون دانشگاه آزاد به عنوان بزرگ‌ترین دانشگاه غیرحضوری جهان نقش پر رنگی را در گام دوم انقلاب ایفا می‌کند.
 
انتهای پیام/
تصویرها
حجت‌الاسلام کلانتری مطرح کرد؛ نقش پررنگ بزرگ‌ترین دانشگاه غیرحضوری جهان در تحقق گام دوم انقلاب
نمایش موجودیت‌ها
نظرهای خبر

 • user avatar
  ناشناس

  درود بر اراکی های دانشگاه آزاد اسلامی مقیم در معاونت فرهنگی

  چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۵۰:۰۰ ق.ظ
 • user avatar
  ناشناس

  جالبه که خودشون هم تایید میکنن که دارن مدرک فروشی میکنن

  چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۱:۰۰ ق.ظ