date_range سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ access_time ۰۷:۰۵:۰۰ ق.ظ

ماجرای خیانت فوتبالیست معروف به همسرش چه بود؟

ماجرای خیانت فوتبالیست معروف به همسرش چه بود؟
دسته خبری: ورزش|فوتبال

وندا نارا همسر فعلی مائورو ایکاردی، درباره ازدواج قبلی‌اش با یک فوتبالیست معروف توضیحاتی ارائه کرد.

ماجرای خیانت فوتبالیست معروف به همسرش چه بود؟به گزارش  خبرنگار دنیای ورزش   گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، دیه گو مارادونا ستاره سابق دنیای فوتبال، که زندگی خودش سرشار از انحرافات و کاستی‌های فراوان بوده بازهم بدون فکر به مائورو ایکاردی اتهام زد. او در مصاحبه خود با لحنی تمسخر آمیز خطاب به ایکاردی و همسرش گفت: من با انسان‌های خائن کاری ندارم.

ایکاردی نسبت به این حرف واکنش نشان داد و از مارادونا تقاضا کرد تا به زندگی شخصی خودش پایبند باشد و به دیگران کاری نداشته باشد. وندا نارا که چندسالی است از همسر سابق خود که او هم فوتبالیست بود جدا شده و سپس با ایکاردی ازدواج کرد.

وندا نارا درباره اتهامات اخیری که به وی مبنی برخیانتش به لوپز زده می‌شد واکنش نشان داد و همگی را توطئه خواند. با این حال نارا در یک برنامه تلویزیونی به این موضوع پرداخت ودرباره شخصیت همسر سابقش گفت: من بار‌ها متوجه شدم او علنا به من خیانت می‌کند، ولی به زندگی با او پایبند بودم. وقتی فرزند سوم را باردار بودم، باز هم با یک مدرک دیگر از خیانت‌های مکسی روبرو شدم که دیگر نمی‌توانستم ادامه دهم.

نارا ادامه داد: یک بار گوشی او را برداشتم و پیامک یک دختر غریبه با جملات محبت آمیز را خواندم. دنیا به یک باره بر سرم خراب شد. او زندگی مرا به جهنم تبدیل کرده بود و من می‌خواستم با خودکشی به زندگی خودم و فرزندم پایان دهم.

خیانت علنی مکسی لوپز، همسر سابق وندا نارا به وی

وندا نارا درباره خیانت‌های علنی مکسی لوپز مدعی شد: او به من گفته بود با مدیر برنامه هایش شام خواهد خورد و می‌خواهد در مورد ترانسفرش صحبت کند. من فقط جیغ می‌زدم و گریه می‌کردم. مادرم به فریادم رسید و آمبولانس خبر کرد.  من خون زیادی از دست داده بودم و آن شب قسم خوردم دیگر این وضعیت را تحمل نکنم. من دیگر نمی‌خواستم در برابر خیانت‌های او ساکت باشم و هرگز به همسر قبلی ام خیانت نکردم. به جان فرزندانم قسم می‌خورم.  برعکس، مدت‌ها جنگیدم که زندگی مان را حفظ کنم.

او ادامه داد: وقتی ما در آرژانتین بودیم مکسی با خدمتکار منزل مان ارتباط غیر اخلاقی داشت. حتی وقتی من و کودکانم در منزل بودیم. در دادگاه مشخص شد آن‌ها با هم رابطه داشته اند. ۲۵ پیام عاشقانه ثابت کرد او باز به من خیانت کرده است. ولی من ماندم و تحمل کردم. من به خاطر کودکانم او را بار‌ها بخشیدم.

ازدواج نارا با دوست قدیمی همسر!

نارا از لوپز جدا شد و وقتی مائورو آشنای قدیمی مکسی و وندا که برای درمان مصدومیت پایش به آرژانتین سفر کرده بود به منزل وندا نارا رفت.

نارا در این باره تصریح کرد: او به خانه من آمد و گفت، به من علاقه دارد و فرزندانم را خواهد پذیرفت. او از من خواست سروسامانی به زندگی ام بدهم و دوباره کار کنم، البته مائورو چهره مرا روی بازویش تتو کرد. من در زمان جدایی از لوپز اصلا به فکر پول نبودم. من فقط می‌خواستم خلاص شوم. او فکر می‌کرد من و فرزندانم تنها خواهیم ماند؛ و هیچ کس من و فرزندانم را نخواهد پذیرفت،  ولی نمی‌دانست یک رویا منتظر ماست.

بیشتر بخوانید:

رونالدو بهترین بازیکن هفته لیگ قهرمانان اروپا شد

صعود لیورپول در آلیانز با درخشش الماس سیاه / خودنمایی مسی در جشنواره گل بارسا مقابل لیون

کامبک تاریخی یوونتوس مقابل اتلتیکو با هت تریک رونالدو/تحقیر ژرمن‌ها در خاک انگلیس توسط منچسترسیتی

انتهای پیام/

توضیحات وندا نارا درمورد خیانت همسر سابقش

تصویرها
ماجرای خیانت فوتبالیست معروف به همسرش چه بود؟
نمایش موجودیت‌ها