date_range یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۵۰:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

در بندرریگ قطعی آب نداریم

در بندرریگ قطعی آب نداریم
دسته خبری: جامعه|محیط زیست

رئیس آبفای شهری ریگ گفت: از یک ماه گذشته تاکنون هیچگونه قطعی آب نداشته‌ایم.

در بندرریگ قطعی آب نداریمبه گزارش خبرنگار  گروه استان های   باشگاه خبرنگاران جوان  از  بوشهر ،   عبدالعزیز عبدالهی اظهار داشت: به علت برخی شکستگی‌های ناشی از فرسودگی و سایر شرایط غیر قابل پیش بینی در خطوط لوله خارج از شهر، بالا رفتن مصرف آب مشترکین با توجه به فصل گرما، کاهش ورودی آب استان با عنایت به بحران آبی کشور و ... در نتیجه برداشت‌های مداوم آب از منبع ذخیره و نیاز به آبگیری مجدد آن امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.

رئیس آبفای شهری ریگ گفت: آب شهر از یک ماه گذشته تا کنون به هیچ عنوان قطع نشده و فقط به علت خاموش بودن پمپ به منظور آبگیری مخزن در برخی از ساعات شب، فشار آب شبکه در برخی نقاط به ویژه در نقاطی که از نظر تراز زمین در ارتفاع بالاتری نسبت به سایر نقاط شهر قرار دارند کم می‌شود.

عبدالهی بیان داشت: سعی شده است آبگیری مخزن در ساعات شبانه که مصرف آب شهروندان نسبتا کمتر است صورت پذیرد.

وی خاطرنشان ساخت: با عنایت به بحران آبی کشور و تنش آبی شدید در استان تقریبا تمامی نقاط استان با سهمیه بندی شدید آب روبرو شده اند که علی رغم فشار مسئولان استانی مبنی بر سهمیه بندی آب در بندرریگ و بندرگناوه تاکنون با تلاش مسئولان آب شهرستان و بخش از این امر پیشگیری به عمل آمده است.

عبدالهی تصریح کرد: از شهروندان خواهشمند است ضمن صرفه جویی در مصرف آب تمهیدات لازم را در خصوص چگونگی ذخیره آب برای استفاده در زمان‌های کم آبی و سایر شرایط بحرانی پیش بینی کنند.

وی اضافه کرد: امید است به یاری خداوند سبحان، تلاش و برنامه ریزی خدمتگزاران شما در آبفا و همکاری و همراهی شما شهروندان عزیز این مرحله را نیز سربلند طی کنیم.

مدیر آبفای شهری ریگ گفت: در پایان ضمن تشکر از پیگیری همه شهروندان، امام جمعه، بخشدار، اعضای شورای اسلامی شهر، فعالین شبکه‌های مجازی و اصحاب رسانه که در راستای خدمت رسانی به شهروندان و توجیه وضعیت آبی حاکم ما را یاری کرده اند به استحضار شهروندان عزیز می‌رسانم مدیریت آبفای ریگ با افتخار آماده پاسخگویی و تلاش برای رفع مشکلات و مطالبات به حق شهروندان عزیز می‌باشد.

انتهای پیام/م

شهروندان مصرف را مدیریت کنند

تصویرها
در بندرریگ قطعی آب نداریم
نمایش موجودیت‌ها