date_range پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۴۷:۰۰ ب.ظ

بیسجیان بدون گرایش سیاسی برای حل مشکلات کشور به کمک کارگزاران نظام می‌آیند

بیسجیان بدون گرایش سیاسی برای حل مشکلات کشور به کمک کارگزاران نظام می‌آیند
دسته خبری: فرهنگ و هنر|دولت

برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری امشب با موضوع راهکارهای اساتید ذر حل مشکلات کشور پخش شد.

بیسجیان بدون گرایش سیاسی برای حل مشکلات کشور به کمک کارگزاران نظام می‌آیندبه گزارش  خبرنگار گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ محمدرضا ابن الادین حمیدی قائم مقام بسیج اساتید در برنامه گفتگوی ویژه خبری امشب که با موضوع راهکارهای اساتید ذر حل مشکلات کشور پخش شد، اظهار کرد: اساتید بسیجی در پی رویکرد جدید نسبت به کشور به دنبال شناخت راه حل و عبور از مشکلات کشور هستند و اکنون این رویکرد افزایش پیدا کرده و هر استادی در هر نقطه ای که زندگی می‌کند متناسب با رشته تخصصی خود و مشکلات مرتبط با آن اندیشکده ای تاسیس کرده است.

وی افزود: اندیشکده‌ها روزنه‌های فکری هستند که اساتید بسیجی به کمک کارگزاران نظام می آیند و مسائل را از نظر اجرایی و علمی بررسی می‌کنند تا به راه حل برون رفت از مشکلات دست پیدا کنند.

حمیدی تصریح کرد: در هر برهه‌ای از انقلاب بسیج حمایت از نظام در قالب خاصی خود را نشان داده است به عنوان مثال بسیجی‌ها در همه اقشار روزگاری به صورت فیزیکی در جبهه های جنگ حاضر شدند و از کشور دفاع کردند و امروز در حوزه جنگ نرم و کمک به کارگزاران نظام بدون توجه به گرایش های سیاسی و بحث اصولگرا و اصلاح‌طلب می آیند.

قائم مقام بسیج اساتید بیان کرد: اساتید بسیجی این رویکرد عمل می کنند که هر کس دوستدار وطن است باید در صحنه باشد و برای حل مشکلات کشور و پیدا کردن راه حل بکوشد.

وی ادامه داد: این رویکرد از گذشته نیز وجود داشته اما در مناسبت ها قوی تر عمل می شده است و در حوزه جنگ نرم و پیوست نگاری فرهنگی اساتید بسیجی آموزش دیده اند.


حمیدی با اشاره به رویکرد جدید بسیج اساتید خاطر نشان کرد: در شهریور ماه یک بسته بررسی کننده مشکلات کشور در حوزه ارز و سکه تهیه کردیم به بسیاری از مشکلات این حوزه پرداختیم و امیدوارم که رسانه ملی روی این بسته کار کند.

وی افزود: ما به وزیر ارتباطات بسته ای را ارائه کردیم تا شبکه ملی توسعه پیدا کند همچنین به ریاست جمهوری و معاون اول آن در سال گذشته در خصوص مشکل واردات برنج نامه ای ارسال کردیم چرا که واردات برنج بیش از دو برابر ظرفیت مصرف کنندگان بود که این امر باعث شد بسیاری از کشاورزان برنج وارد خط فقر شدند.

این خبر در حال تکمیل است...

 
 

 

تصویرها
بیسجیان بدون گرایش سیاسی برای حل مشکلات کشور به کمک کارگزاران نظام می‌آیند
نمایش موجودیت‌ها