date_range پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۲۹:۰۰ ق.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

مرکز تخصصی مشاوره ورزشی در همدان راه‌اندازی شد

مرکز تخصصی مشاوره ورزشی در همدان راه‌اندازی شد
دسته خبری: ورزش|جودو

نخستین مرکز تخصصی استعدادیابی و مشاوره ورزشی همدان امروز با حضور رفعت شمس رئیس کمیته استعدادیابی فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور و رسول منعم مدیرکل ورزش و جوانان همدان بهره‌برداری شد.

مرکز تخصصی مشاوره ورزشی در همدان راه‌اندازی شدبه گزارش خبرنگار  گروه استان های   باشگاه خبرنگاران جوان  از  همدان ؛ هادی سبزواری رئیس هیات ورزش های همگانی همدان در آیین راه اندازی این مرکز گفت: این مرکز با حضور کارشناسان و اساتید برجسته تربیت بدنی در ورزشگاه شهدای قدس همدان دایر شده و آماده خدمات دهی به خانواده های ورزش دوست است.

 وی افزود: کمیته استعدادیابی زیر نظر فدراسیون ورزش های همگانی کشور است و بر این اساس نسبت به راه اندازی مرکز تخصصی اقدام کردیم.

وی بیان کرد: تمامی خدمات این مرکز توسط دکترای تخصصی بیومکانیک ورزشی و مربیان ممتاز استان همدان ارائه می شود.

رئیس کمیته استعدادیابی هیات ورزش های همگانی همدان نیز در این آیین اظهار داشت: استعدادیابی و مشاوره ورزشی به کودکان سنین 6 تا 14 سال برای انتخاب رشته ورزشی در این مرکز ارائه می شود.

بهروز حاجیلو افزود: همچنین ارائه برنامه تمرینی و تغذیه ای مناسب برای کسب وزن مطلوب و تناسب اندام، پیکرسنجی و شناسایی ناهنجاری های عملکردی، ارائه برنامه تمرینی مناسب با شرایط جسمانی، سن و جنس، ارزیابی ترکیب بدنی از جمله درصد چربی و درصد عضله بدن از دیگر خدمات قابل اجرا در این مرکز است.

وی خاطرنشان کرد: این مرکز اولین و تنها مرکز تخصصی ورزشی مورد تایید فدراسیون ورزش های همگانی و پایگاه قهرمانی استان همدان است.

وی یادور شد: مرکز تخصصی استعدادیابی و مشاوره ورزشی در 2 شیفت صبح و بعدازظهر آماده خدمات دهی به متقاضیان است.

انتهای پیام/د.ا

مرکز تخصصی استعدادیابی در همدان راه اندازی شد

تصویرها
مرکز تخصصی مشاوره ورزشی در همدان راه‌اندازی شد
نمایش موجودیت‌ها