date_range یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۲:۳۶:۰۰ ب.ظ
تعداد 4 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

الحیات گزارش داد؛ دونالد ترامپ، دروغگوترین رئیس‌جمهور آمریکا!

الحیات گزارش داد؛ دونالد ترامپ، دروغگوترین رئیس‌جمهور آمریکا!

با ادامه دروغ گفتن‌های دونالد ترامپ درباره مسائل مختلف، او رکورددار دروغگوترین رئیس‌جمهور آمریکا شد.

الحیات گزارش داد؛ دونالد ترامپ، دروغگوترین رئیس‌جمهور آمریکا!

به گزارش   گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان ؛  روزنامه الحیات با اشاره به دروغ‌پردازی‌های اخیر رئیس‌جمهور آمریکا و آوردن نمونه‌هایی از این دروغ‌ها نوشت دونالد ترامپ رکورددار دروغگویی شده است.

این روزنامه در مطلبی با عنوان «رکورد‌های دروغ پردازی‌های ترامپ » نوشت رسانه‌های آمریکا ترامپ را دنبال می‌کنند. آن‌ها با هیچ یک از رؤسای جمهور پیشین چنین برخوردی نداشتند. رئیس جمهور فعلی آمریکا هر خبری را که به مذاقش خوش نیاد، «خبر دروغ» می‌خواند و رسانه‌ها می‌گویند، رئیس جمهور مثل آب خوردن دروغ می‌گوید.

در این مطلب آمده است: روزنامه‌های «نیویورک‌تایمز» و «واشنگتن‌پست» و دیگر روزنامه‌ها و مطبوعات اینترنتی، دروغ‌های رئیس جمهور آمریکا را ثبت کرده‌اند. بر اساس اطلاعات به دست آمده، وی در ده ماهه اول دوره ریاست جمهوری خود در کاخ سفید ۱۰۳ بار دروغ گفته است؛ این در حالی است که باراک اوباما، رئیس جمهور پیشین آمریکا، در دوره هشت ساله ریاست جمهوری خود، ۱۸ بار دروغ گفته است.

نویسنده الحیات نوشت: با پیگیری دروغ‌های ترامپ در دو ماه متوالی، متوجه شدم، این دروغ‌ها در حال افزایش بوده و کاهش نیافته است.

  • ترامپ گفت تصویر او ۱۴ یا ۱۵ بار بر روی جلد مجله «تایم» به چاپ رسیده است و این رکورد محسوب می‌شود در حالی که تصویر وی تنها ۱۱ بار، بر روی جلد مجله تایم رفته است و ریچارد نیکسون، رئیس جمهور اسبق آمریکا، که ۵۵ بار تصویر وی بر روی جلد مجله چاپ شده، رکورددار است.
  • ترامپ گفته است اوباما دو هفته پیش در شیکاگو بود و سخنرانی کرد و دو نفر به ضرب گلوله کشته شدند، در حالی که اوباما اصلا سخنرانی نداشت و هیچ کس هم کشته نشد و اصلا اوباما آن روز در شیکاگو نبود.
  • ترامپ ادعا کرد میانگین کشتار در آمریکا، از ۴۷ سال پیش به بالاترین رقم خود رسیده است، این ادعا هم صحیح نیست؛ زیرا قتل و کشتار در دهه هشتاد و نود قرن گذشته در آمریکا به بالاترین حد خود رسید.
  •  ترامپ همچنین ادعا می‌کرد سوئد، هدف یک حمله تروریستی قرار گرفته است، در حالی که اصلا چنین اتفاقی رخ نداده بود.
  • ترامپ ادعا کرد به غیر از روزنامه‌نگاران هیچ کس او را در خصوص مالیات‌های پرداختی‌اش متهم نمی‌کند، در حالی که طبق نظرسنجی‌های عمومی، بیشتر مردم آمریکا می‌خواهند از اسناد مالیاتی ترامپ سردربیاورند.

انتهای پیام/

رکورد‌های دروغ پردازی‌های ترامپ!

تصویرها
الحیات گزارش داد؛ دونالد ترامپ، دروغگوترین رئیس‌جمهور آمریکا!
نمایش موجودیت‌ها