date_range پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۶:۰۰:۰۰ ب.ظ

گردن‌آویز طلا برگردن تیرانداز خوزستانی افتاد

گردن‌آویز طلا برگردن تیرانداز خوزستانی افتاد
دسته خبری: ورزش|تیراندازی

رئیس هیئت جانبازان و معلولان خوزستان از کسب مدال طلا توسط تیرانداز خوزستانی در بخش میکس رقابت‌های تیراندازی با کمان بازی‌های پارآسیایی جاکارتا خبر داد.

گردن‌آویز طلا برگردن تیرانداز خوزستانی افتادبه گزارش گروه استان های   باشگاه خبرنگاران جوان  از  اهواز ، مهرداد شیروانی، رییس هیات جانبازان و معلولان خوزستان گفت: غلامرضا رحیمی، ورزشکار خوزستانی موفق شد در بخش میکس تیراندازی با کمان پیروز شود و گردن آویز طلا را از آن خود نماید.

وی تصریح کرد: این چهارمین مدال طلا کاروان ورزشی خوزستان در بازی های پارآسیایی است.

شیروانی اذعان داشت: تیم میکس ایران که با ترکیب غلامرضا رحیمی و زهرا نعمتی در این رقابت ها حاضر شد، بعد از پشت سر گذاشتن حریفان خود در مرحله فینال به مصاف تیم ژاپن رفت که در نهایت با نتیجه 6 بر صفر به برتری رسید.

رییس هیات جانبازان و معلولان خوزستان بیان کرد: آرش سلطانی دیگر ورزشکار استان، امروز در ماده پرتاب وزنه مردان کلاس F54/55 بازی های پارآسیایی جاکارتا، با ثبت رکورد 8.87 به مقام هشتم این رقابت ها دست یافت.

وی اظهار کرد: شب گذشته مهناز امینی بانوی ورزشکار خوزستانی نیز در ماده پرتاب نیزه کلاس F57 با ثبت رکورد 25.68 مدال طلا را کسب کرد و رکورد آسیا و بازی های پارآسیایی را ارتقا داد.

مهرداد شیروانی بیان کرد: تا این لحظه از بازی های پارآسیایی جاکارتا، کاروان ورزشی خوزستان 4 مدال طلا، 2 نقره و 3 برنز کسب کرده است.

انتهای پیام/گ

درخشش خوزستانی ها در مسابقات جاکارتا

تصویرها
گردن‌آویز طلا برگردن تیرانداز خوزستانی افتاد
نمایش موجودیت‌ها