date_range پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۴۶:۰۰ ق.ظ

برگزاری مسابقات قهرمانی کشور نونهالان در قم

برگزاری مسابقات قهرمانی کشور نونهالان در قم
دسته خبری: ورزش|تکواندو

رئیس هیئت تکواندو استان قم از برگزاری مسابقات قهرمانی نونهالان کشور در دو بخش پسران و دختران به میزبانی قم خبر داد.

برگزاری مسابقات قهرمانی کشور نونهالان در قم

به گزارش  گروه استانهای   باشگاه خبرنگاران جوان از قم ؛محمد جمشیدی؛رئیس هیئت تکواندو استان قم اظهار داشت: در سال گذشته استان قم میزبان رقابت‌های انتخابی تیم ملی دختران و پسران نوجوان کشور بود که برگزاری آن با رضایت فدراسیون همراه بود.

رئیس هیئت تکواندو استان قم ادامه داد : بر اساس برنامه‌ریزی انجام‌شده از سوی فدراسیون تکواندو کشورمان میزبانی رقابت‌های قهرمانی نونهالان در دو بخش پسران و دختران به استان قم سپرده‌شده است.

وی گفت:پیکارهای قهرمانی تکواندو نونهالان کشور در دو گروه پسران و دختران از 21 تیرماه به مدت 4 روز به میزبانی استان قم پیگیری خواهد شد که استان قم از ماه‌های گذشته تمهیدات لازم برای برگزاری آن را در نظر گرفته است.

جمشیدی اظهار داشت: بیست و هفتمین دوره مسابقات قهرمانی کشور نونهالان در گروه پسران از صبح امروز با حضور 608 هوگو پوش در سالن نخلستان استارت خورد که استان قم نیز دو تیم به‌عنوان نماینده در این دوره خواهد داشت.

رئیس هیئت تکواندو استان قم با بیان اینکه تیم استان قم تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته است گفت: هیئت قم با استفاده از شرایط میزبانی و پتانسیل موجود در بین ورزشکاران این رشته دو تیم در قالب الف و ب راهی مسابقات کند.

وی درباره میزبانی مسابقات دختران نیز توضیح داد:پس از اتمام بازی‌های پسران و بیست و سومین دوره این رقابت‌ها در گروه دختران از 23 تیرماه استارت می‌خورد که مصادف با ولادت حضرت معصومه و روز دختر خواهد بود.

جمشیدی تصریح کرد:بر اساس اعلام قبلی مسابقات قرآنی ترتیل در رقابت‌های قهرمانی کشور سال 1397 برگزار می‌شود و مدال‌های کسب‌شده در آن در رده‌بندی تیمی محاسبه می‌شود و این رقابت‌ها همچون مسابقات کیوروگی به‌صورت تک حذفی به انجام می‌رسد.

انتهای پیام/الف

برگزاری پیکارهای قهرمانی تکواندو نونهالان کشور درقم

 

تصویرها
برگزاری مسابقات قهرمانی کشور نونهالان در قم
نمایش موجودیت‌ها