date_range پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۳:۴۷:۰۰ ب.ظ

نایب‌رئیس بانوان فدراسیون دوومیدانی: مرحله سوم لیگ طلایی دو و میدانی دو هفته دیگر برگزار خواهد شد

نایب‌رئیس بانوان فدراسیون دوومیدانی: مرحله سوم لیگ طلایی دو و میدانی دو هفته دیگر برگزار خواهد شد
دسته خبری: ورزش|دوومیدانی

نایب‌رئیس بانوان فدراسیون دوومیدانی گفت: دو هفته دیگر آخرین شانس ورزشکاران برای کسب سهمیه مسابقات آسایی جاکارتا در مرحله سوم لیگ طلایی است.

نایب‌رئیس بانوان فدراسیون دوومیدانی: مرحله سوم لیگ طلایی دو و میدانی دو هفته دیگر برگزار خواهد شدبه گزارش خبرنگار   گروه استان های   باشگاه خبرنگاران جوان  از  مشهد ، پریسا بهزادی در پایان مسابقات دومیدانی بانوان  قهرمانی کشور در مشهد افزود: در مرحله سوم لیگ طلایی دو ومیدانی  دو هفته دیگر برگزار خواهد شد که آخرین انتخابی مسابقات آسیایی جاکارتا خواهد بود .
 
وی تصریح کرد:  رکورد این رشته  در بعضی از مواد بین نفرات اول و دوم زیاد است، اما در بعضی مواد مانند پرتاب چکش اینطور نیست و ورزشکاران خوبی در این رشته داریم.
 
نایب رئیس بانوان فدراسیون دوومیدانی درخصوص میزبانی این دوره از مسابقات در مشهد گفت: این مسابقات در سطح بالا و به خوبی برگزار شد تیم و داوران هیات دوومیدانی بدون حاشیه رقابت سالمی را رقم زدند.
 
پریسا بهزادی افزود: خراسان رضوی جزو استا‌ن‌هایی است که در رده پایه خوب کار کرده و نتایج قابل قبولی کسب کرده‌اند.
 
وی در ادامه  از برگزاری گارگاه پیاده روی برای داوران خراسان رضوی خبرداد و گفت: درحاشیه این مسابقات توسط مدرس فدراسیون خانم هاشمی یک دوره کارگاه آموزشی پیاده روی برگزار کرد که قطعا در ارتقا سطح کیفی آن‌ها تاثیرات مثبتی دارد.

نایب رئیس بانوان فدراسیون دوومیدانی تصریح کرد: از دو سال پیش فدراسیون روی رده پایه سرمایه گذاری کرده و سال گذشته در مسابقات قهرمانی آسیا در تایلند چهار دختر ما توانستند مدال کسب کنند.
 
پریسا بهزادی گفت:  امسال هم در ژاپن صاحب اولین مدال جوانان آسیا شدیم و توانستیم  در این رقابت ها ورودی مسابقات تایلند را کسب کنیم.

وی درباره وضعیت بانوان در استان‌ها دیگر هم گفت: از لحاظ امکانات تا جایی که فدراسیون توانسته امکانات را در اختیار ورزشکاران قرار داده است، اما ورزشکاران بیشتر از سمت استان‌ها حمایت میشوند بعضی از استان‌ها خیلی خوب کار کردند خراسان رضوی، یزد، فارس، گلستان و تهران از استان‌هایی خوب هستند که در زمینه پایه سرمایه گذاری‌های خوبی انجام دادن و نتیجه قابل قبولی کسب کردند.
 
انتهای پیام//ع.ع
 

پایان مسابقات دومیدانی بانوان قهرمانی کشور در مشهد

تصویرها
نایب‌رئیس بانوان فدراسیون دوومیدانی: مرحله سوم لیگ طلایی دو و میدانی دو هفته دیگر برگزار خواهد شد
نمایش موجودیت‌ها