date_range دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۹:۴۹:۰۰ ب.ظ

قاضی: بازی خوبی را مقابل پرسپولیس به نمایش گذاشتیم/ شکایتم از پرسپولیس مربوط به سال 94 است

قاضی: بازی خوبی را مقابل پرسپولیس به نمایش گذاشتیم/ شکایتم از پرسپولیس مربوط به سال 94 است
دسته خبری: ورزش|فوتبال

مهاجم تیم فوتبال پیکان گفت: بازی خیلی خوبی مقابل پرسپولیس از خودمان به نمایش گذاشتیم و کنترل توپ و میدان در اختیار ما بود.

قاضی: بازی خوبی را مقابل پرسپولیس به نمایش گذاشتیم/ شکایتم از پرسپولیس مربوط به سال 94 استبه گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال   گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، محمد قاضی مهاجم تیم فوتبال پیکان پس از شکست تیمش مقابل تیم فوتبال پرسپولیس اظهار کرد: بازی خیلی خوبی از خودمان به نمایش گذاشتیم و کنترل توپ و میدان در اختیار ما بود.

او در خصوص داوری این دیدار گفت: برای داور این بازی بسیار احترام قائل هستم اما در آن شوتی که من زدم، توپ از خط رد شد و اشتباه کمک داور بود و به نظرم توپ گل شد.

وی درباره شکایتش از باشگاه پرسپولیس بیان کرد: برخی ها از شکایت من جو سازی می کنند و این شکایت مربوط به سال 94 است و حکم کمیته انضباطی و استیناف دارد و چیزی است که خود فدراسیون فوتبال اعلام کرده و باشگاه پرسپولیس باید طلبم را بدهد و اگر پیگیری می کنم به خاطر اعاده حیثیت است که آمدند و اعلام کردند که من پول را دریافت کرده ام و روی‌ پولی که گرفته ام اعتراض می کنم و مجبورم از خودم دفاع کنم.

او در پایان گفت: درگیری بین من و شجاع خلیل زاده رخ نداد و او پسر خوبی است و در جریان بازی حرف خاصی به هم نزدیم. اگر ما بازی امروز را می بردیم به رده چهارم صعود می کردیم و ان شاالله از بازی های‌بعدی‌ بهتر خواهیم شد.

بیشتر بخوانید: 

علیپور: تمام تنم از خستگی می‌لرزد/ کافیست کمی به ما توجه کنند 

برانکو: به بازیکنانم افتخار می‌کنم / بلند پروازی هایمان را از کسی پنهان نمی‌کنیم

جلالی: بابت باخت بسیار ناراحت هستم/ تمامی بازیکنان پرسپولیس در فینال آسیا بازی کردند

انتهای پیام/

اظهارات مهاجم تیم پیکان در پایان دیدار مقابل پرسپولیس

تصویرها
قاضی: بازی خوبی را مقابل پرسپولیس به نمایش گذاشتیم/ شکایتم از پرسپولیس مربوط به سال 94 است
نمایش موجودیت‌ها