date_range چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ access_time ۱۲:۲۹:۰۰ ب.ظ

رجبی: مربی تیم ملی باید الگو سایر مربیان لیگ باشد

رجبی: مربی تیم ملی باید الگو سایر مربیان لیگ باشد
دسته خبری: ورزش|فوتسال

سرمربی تیم پارس جنوبی بوشهر گفت: من به‌طور دقیق در جریان اتفاقات اخیر فولادشهر نبودم، اما مریم جهان نجاتی به‌عنوان مربی تیم ملی باید الگو سایر مربیان لیگ باشد.

رجبی: مربی تیم ملی باید الگو سایر مربیان لیگ باشد

فرشته رجبی سرمربی تیم پارس جنوبی بوشهر که دوم خرداد ماه در قالب هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال بانوان مقابل تیم شهرداری سیرجان با هدایت مریم جهان نجاتی قرار می‌گیرد، در خصوص لغو محرومیت مریم جهان نجاتی در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال   گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، اظهار داشت: نمی‌توانم در ارتباط با مریم جهان نجاتی قضاوت کنم، اما این موضوع را می‌دانم چون او مربی تیم ملی است و ممکن بود با تعیین حکم محرومیت او زیر سوال برود این حکم را لغو کردند.

او گفت: چنین تصمیمی هایی برای کمیته انضباطی سخت است که بخواهد مربی تیم ملی را به دلیل پرخاشگری، گفتار و کلام ناشایست محروم کند. او باید به عنوان مربی تیم ملی یک الگو باشد نه تنها برای سایر مربیان بلکه حتی بازیکنان، چون سایرین طور دیگری به او نگاه می‌کنند. من اعتراضی به حضور او در بازی فردا ندارم، اما امیدوارم کمیته انضباطی در این خصوص عادلانه تصمیم بگیرد.

او در ادامه اظهار داشت: بازی فردا مقابل سیرجان برای ما سختی‌های خاص خودش را دارد، چون این تیم در جایگاه دوم جدول قرار گرفته و هر چند ۲ بازیکن اخراجی دارد، اما باز هم سایر بازیکنانش باتجربه هستند. در صورتی که تیم ما متشکل از بازیکنان بومی است و چند مصدوم هم در تیممان داریم.

بیشتر بخوانید:

جهان نجاتی: تیم ذوب آهن بود که درگیری را شروع کرد

خراسانی: سیرجانی‌ها زمین فوتبال را با رینگ کشتی اشتباه گرفته بودند

انتهای پیام/

تصویرها
رجبی: مربی تیم ملی باید الگو سایر مربیان لیگ باشد
نمایش موجودیت‌ها