date_range سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ access_time ۱۱:۴۳:۰۰ ق.ظ

هافبک تیم ملی سوئد جام جهانی را از دست داد

هافبک تیم ملی سوئد جام جهانی را از دست داد
دسته خبری: ورزش|فوتبال

هافبک 27 ساله تیم ملی سوئد به دلیل مصدومیت به احتمال زیاد جام جهانی 2018 روسیه را از دست داده است.

هافبک تیم ملی سوئد جام جهانی را از دست دادبه گزارش  خبرنگار دنیای ورزش   گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ در چارچوب رقابت‌های دور برگشت مرحله پلی آف جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ، شب گذشته (دوشنبه) تیم‌های ایتالیا و سوئد به مصاف هم رفتند که تقابل این ۲ تیم با تساوی صفر بر صفر به پایان رسید، اما با توجه به پیروزی یک بر صفر سوئدی‌ها در بازی رفت، شاگردان اندرسون به جام جهانی ۲۰۱۸ راه یافتند.

البته بدشانسی سوئدی‌ها این است که آنها، هافبک دفاعی گلزن خود را در جام جهانی در اختیار نخواهند داشت و یوهانسون به دلیل مصدومیت بزرگترین آوردگاه فوتبالی جهان  را از دست داده است.

یوهانسون ۲۷ ساله در دیدار با لاجوردی پوشان از ناحیه زانو به شدت مصدوم شد و  در گزارش پزشکی تیم ملی فوتبال سوئد آمده است:  ژاکوب یوهانسون باید زانوی چپ خود را که به شدت آسیب دیده، ۲ بار به تیغ جراحان بسپارد و امیدی به بازگشت سریع او به فوتبال نیست و به نظر می‌رسد او جام جهانی را از دست داده باشد.

یوهانسون عضو باشگاه آ. ا. ک. یونان است و ۱۵ بازی ملی دارد و نکته جالب این است که او تنها یک گل به ثمر رسانده و آن هم باعث حذف ایتالیا شده است.

انتهای پیام/

یوهانسون جام جهانی را از دست داد

تصویرها
هافبک تیم ملی سوئد جام جهانی را از دست داد
نمایش موجودیت‌ها