date_range سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۴۹:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان خبر داد؛ انجام 19 عملیات توسط فرشتگان نجات همدان

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان خبر داد؛ انجام 19 عملیات توسط فرشتگان نجات همدان

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: در روز گذشته 480 تماس با سامانه 125 برقرار شد که از این تعداد تماس 19 مورد منجر به عملیات شد.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان خبر داد؛ انجام 19 عملیات توسط فرشتگان نجات همدانبه گزارش خبرنگار   گروه استان های   باشگاه خبرنگاران جوان  از  همدان ، محمدرضا بیاناتی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان داشت: طبق اعلام مرکز پیام و کنترل فرماندهی عملیات در 26 شهریور ماه، 9 عملیات اطفای حریق و 10 عملیات امداد و نجات حاصل تلاش فرشتگان نجات همدان در 24 ساعت گذشته بوده است.

وی ادامه داد: روز 26 شهریور ماه شهروندان 480 بار با سامانه 125 تماس گرفته‌اند که از این تعداد تماس 19 مورد منجر به عملیات شد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان تصریح کرد: 16 تماس جهت مشاوره و راهنمایی، 70 تماس اشتباه و متاسفانه 375 مورد ایجاد مزاحمت بوده است.

وی افزود: عملیات‌های انجام شده در این تاریخ 9 مورد آتش‌سوزی شامل حریق مغازه در خیابان باباطاهر، حریق ضایعات در شهرک بهشتی، دو مورد حریق باغ در جاده چشین و روستای سنگستان و پنج مورد حریق مراتع و پوشش گیاهی در سعیدیه، شهرک مدرس، جاده فقیره، سی متری عمار و روستای سنگستان بوده است.

بیاناتی عنوان کرد: همچنین 10 مورد عملیات امداد و نجات شامل نجات افراد محبوس شده در آسانسور پل عابر پیاده در سعیدیه، نجات افراد محبوس شده در منزل در اعتمادیه، چهار مورد نجات حیوانات در کولانج، شکریه، متخصصین و جانبازان، دو مورد مهار حیوانات در جاده فقیره و شهرک الوند، عملیات امداد و نجات در حادثه اقدام به خودکشی در استخر عباس‌آباد و رهاسازی اندام بدن از داخل دستگاه‌های صنعتی در روستای یکن‌آباد توسط آتش نشانان به انجام رسید.

وی خاطرنشان کرد: تعداد 7 نفر نجات یافته طی عملیات‌های مذکور گزارش شده است.

انتهای پیام/د.ا

برقراری480 تماس با سامانه 125

تصویرها
رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان خبر داد؛ انجام 19 عملیات توسط فرشتگان نجات همدان
نمایش موجودیت‌ها