date_range پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۵۶:۰۰ ب.ظ

پیش‌بینی وزش باد شدید در جنوب وشرق کشور

پیش‌بینی وزش باد شدید در جنوب وشرق کشور
منبع خبر: میزان
دسته خبری: جامعه|محیط زیست

خبرگزاری میزان- براساس اطلاعیه سازمان هواشناسی، در سه روز آینده در شمال شرق، شرق، و جنوب شرق کشور شاهد وزش باد شدید خواهیم بود.

پیش‌بینی وزش باد شدید در جنوب وشرق کشوربه گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی امروز (۲۴ خرداد) به‌ویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در شمال غرب دامنه‌های غربی و مرکزی البرز و مناطقی از شمال شرق و مرکز کشور رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش‌بینی می‌شود.

همین وضعیت در روز‌های جمعه وشنبه (۲۵ و ۲۶ خرداد) در شمال غرب و دامنه‌های غربی و مرکزی البرز نیز پیش‌بینی می‌شود. از بعد از ظهر امروز (۲۴ خرداد) و طی روز جمعه (۲۵ خرداد) احتمال خیزش گرد و خاک در منطقه جنوب غرب کشور به سبب وزش باد شدید وجود دارد. جمعه و شنبه (۲۵ و ۲۶ خرداد) خلیج فارس به سبب وزش باد شدید مواج خواهد بود.

بر اساس این گزارش، فردا (۲۵ خرداد ماه) آسمان تهران قسمتی ابری و در بعد از ظهر همراه با افزایش ابر، گاهی رگبار و رعد وبرق و وزش باد شدید خواهد بود. بیشینه دمای هوا در این روز ۳۴ و کمینه آن ۲۰ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود. روز شنبه (۲۶ خرداد ماه) نیز آسمان تهران قسمتی ابری همراه با وزش باد در بعد از ظهر و افزایش ابر و گاهی وزش باد شدید پیش بینی می‌شود و حداکثر و حداقل دمای هوا در این روز ۳۴ و ۲۲ درجه سانتیگراد خواهد بود.

انتهای پیام/
تصویرها
پیش‌بینی وزش باد شدید در جنوب وشرق کشور
نمایش موجودیت‌ها