date_range یکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ access_time ۰۴:۰۹:۰۰ ب.ظ

با حضور معاون سازمان ثبت اسناد مرکز داده جدید اداره‌کل ثبت استان فارس افتتاح شد

با حضور معاون سازمان ثبت اسناد مرکز داده جدید اداره‌کل ثبت استان فارس افتتاح شد
منبع خبر: میزان

خبرگزاری میزان- مرکز داده جدید اداره‌کل ثبت استان فارس با حضور هاشم کارگر، معاون توسعه فناوری و خدمات الکترونیک ثبتی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور افتتاح شد.

با حضور معاون سازمان ثبت اسناد مرکز داده جدید اداره‌کل ثبت استان فارس افتتاح شد

به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی سازمان ثبت اسناد، هاشم کارگر، معاون توسعه فناوری و خدمات الکترونیک ثبتی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در حاشیه افتتاح مرکز داده جدید اداره کل ثبت استان فارس با اشاره به رشد و پیشرفت‌های کشور پس از گذشت چهل سال از دوران پر شکوه انقلاب اسلامی در تمامی عرصه‌ها گفت: باید این سازمان را به عنوان یک دستگاه حاکمیتی تاثیرگذار در ابعاد مختلف زندگی مردم دانست که به واسطه گستردگی و حجم عظیم خدمات، می‌تواند نقش موثری در افزایش و ارتقاء رضایت مندی مردم شریف از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشته باشد.

کارگر با اشاره به اینکه سازمان ثبت یکی از موثرترین سازمان‌ها در ایجاد نظم حقوقی، امنیت اقتصادی و توسعه اجتماعی کشور است به اقدامات صورت گرفته در این سازمان اشاره کرد و افزود: این سازمان در طول سال‌های اخیر توانسته است با متحول کردن شیوه‌های سنتی، اصلاح فرآیند‌ها و استفاده از فناوری اطلاعات در ارائه خدمات، موجب رضایتمندی مردم و ارتقاء نظم عمومی شود.

معاون توسعه فناوری سازمان ثبت به ویژگی‌های عظیم پیروزی انقلاب و این تحول تاریخی و همچنین حضور فعال، پرشور، فراگیر و قدرتمند مردم به عنوان یکی از مهمترین و مؤثرترین عوامل این پیروزی اشاره کرد و بیان داشت: افزایش رضایتمندی مردم به عنوان یکی از اولویت‌های این نظام اسلامی همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده است و همه مسئولین می‌بایست این اولویت را وظیفه اصلی خود بدانند.

وی عدالت خواهی و حق طلبی را از دیگر ویژگی‌های این انقلاب مردمی برشمرد و اظهار داشت: هم اکنون سازمان ثبت در راستای شفاف سازی و جلوگیری از تضییع حقوق قانونی و مشروع افراد، امکان ارائه خدمات ثبتی را از طریق سیستم‌های الکترونیکی و در محیط‌های مجازی فراهم کرده است است.

معاون توسعه فناوری سازمان ثبت در پایان مراسم از زحمات مدیرکل و کارکنان اداره کل ثبت استان فارس در راه اندازی این مرکز داده تشکر و قدردانی کرد.

وجود دیواره‌ها و حفاظ‌های الکترومغناطیسی، استفاده از تجهیزات برقی و مخابراتی استاندارد، استفاده از سیستم‌های نظارت و کنترل دسترسی، وجود اتاق مانیتورینگ، سیستم اعلام و اطفای حریق با استفاده از تکنولوژی تجزیه و تحلیل منابع ورودی و خروجی هوا و ... از ویژگی‌های این مرکز داده است.

انتهای پیام/
تصویرها
با حضور معاون سازمان ثبت اسناد مرکز داده جدید اداره‌کل ثبت استان فارس افتتاح شد
نمایش موجودیت‌ها