date_range چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷ access_time ۱۲:۰۳:۰۰ ق.ظ

هفته هشتم لیگ برتر فوتبال جنگ ستارگان در دربی 88/ دوئل بزرگ برانکو و شفر در سومین تقابل

هفته هشتم لیگ برتر فوتبال جنگ ستارگان در دربی 88/ دوئل بزرگ برانکو و شفر در سومین تقابل
منبع خبر: میزان
دسته خبری: ورزش|فوتبال

خبرگزاری میزان- بازی‌های هفته هشتم لیگ برتر فوتبال ایران با دربی 88 تهران بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس آغاز می‌شود.

هفته هشتم لیگ برتر فوتبال جنگ ستارگان در دربی 88/ دوئل بزرگ برانکو و شفر در سومین تقابلبه گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، بازی‌های هفته هشتم لیگ برتر فوتبال ایران قرار است با یکی از جذاب‌ترین بازی‌های سال که دربی تهران است آغاز شود.

پنج‌شنبه ۵ مهر

استقلال - پرسپولیس/ ساعت ۱۸:۳۰/ ورزشگاه آزادی تهران

بدون شک یکی از بهترین و جذاب‌ترین بازی‌های هر سال در فوتبال ایران دربی تهران بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس است. دربی همیشه از آن دست بازی‌هایی بوده که خیلی از مردم را خانه‌نشین می‌کند و یا آنها را به ورزشگاه می‌کشاند. بازی که جدا از جایگاه جدولی ۲ تیم همیشه و در هر زمانی حساس است شاید گاهی اوقات حساس‌تر از بازی تیم ملی در جام جهانی. هر دو تیم این بار بنابر دلایلی می‌خواهند پیروز میدان باشند، یکی برای خروج از بحران و دیگری برای رسیدن به صدر جدول.

شاگردان شفر در استقلال در ۶ بازی قبلی خود در لیگ برتر امسال یک پیروزی، ۴ تساوی و یک شکست را ثبت کردند با حضور در جایگاه یازدهم جدول رده‌بندی لیگ برتر این روز‌ها حال و روز خوشی ندارند و به همین دلیل ۳ امتیاز دربی برای آنها چند برابر ارزش دارد.

شاگردان برانکو هم در پرسپولیس هم از ۷ بازی گذشته خود در لیگ برتر ۴ پیروزی، ۳ تساوی و بدون شکست کسب کردند که با این شرایط آنها در حال حاضر در رتبه دوم جدول هستند، اما آنها باید برای حفظ روند خوب و روبه رشد خود ۳ امتیاز دربی را کسب کنند که این مورد می‌تواند به جذابیت دربی اضافه کند.

البته شاید تساوی برای استقلال و پرسپولیس در این برهه از زمان نتیجه خوبی باشد و حداقل این است که هر دوتیم با امتیاز زمین بازی را ترک می‌کنند اما قطعا هوادارانی که بازی را تماشا می‌کنند دوست دارند که در عین حال که بازی زیبایی را می‌بینند این بازی برنده داشته باشد حتی اگر تیم‌شان شکست بخورد.

با این شرایط باید تا عصر پنج‌شنبه صبر کرد و دید که در نهایت چه نتیجه‌ای در سومین تقابل برانکو و شفر در دربی رقم می‌خورد.

نفت مسجدسلیمان - سپاهان/ ساعت ۲۰:۳۰/ ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان

در دومین بازی هفته هشتم لیگ برتر فوتبال قرار است تیم‌های نفت مسجدسلیمان و سپاهان به مصاف هم بروند. شرایط این ۲ تیم قطعا با هم خیلی تفاوت دارد چون یکی در بالای جدول و دیگری در پایین جدول لیگ برتر تا پایان هفته هفتم هستند. شاگردان مرزبان در نفت مسجدسلیمان در ۶ بازی گذشته خود در لیگ برتر ۳ تساوی، ۳ شکست و بدون پیروزی را ثبت کرده که با این شرایط در حال حاضر با ۳ امتیاز در رتبه ۱۵ جدول قرار دارد.

شاگردان امیر قلعه‌نویی در سپاهان هم از ۷ بازی گذشته خود در لیگ برتر ۳ پیروزی، ۴ تساوی و بدون شکست را برای خود ثبت کردند و به این ترتیب کفه ترازو در این بازی به سمت سپاهانی‌ها سنگینی می‌کند و باید دید در نهایت چه نتیجه‌ای در این بازی رقم می‌خورد.

انتهای پیام/

تصویرها
هفته هشتم لیگ برتر فوتبال جنگ ستارگان در دربی 88/ دوئل بزرگ برانکو و شفر در سومین تقابل
نمایش موجودیت‌ها