date_range سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۸:۳۲:۰۰ ق.ظ

خاکسار از ترکیب کومیته تیمی بانوان خط خورد!

خاکسار از ترکیب کومیته تیمی بانوان خط خورد!
منبع خبر: میزان
دسته خبری: ورزش|کاراته

خبرگزاری میزان- ملی‌پوش وزن 55- کیلوگرم کاراته بانوان از ترکیب کومیته تیمی برای حضور در میدان جهانی اسپانیا خط خورد.

خاکسار از ترکیب کومیته تیمی بانوان خط خورد!به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، رقابت‌های کاراته قهرمانی جهان از ۱۴ آبان ماه در مادرید اسپانیا برگزار می‌شود و تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها لیست نفرات خود برای حضور در این میدان بزرگ را نهایی کردند. در تیم مردان کشورمان اسامی نفرات در دو بخش انفرادی و تیمی به طور کامل (از طریق خبرگزاری میزان) اعلام شد.

در بخش بانوان نفرات انفرادی مشخص شدند، اما در بخش تیمی هنوز سکوت حکم‌فرما بوده و مطابق انتظار در سایت فدراسیون کاراته هم خبری در این خصوص منتشر نمی‌شود.

شنیده‌ها حاکی از این این است که در لیست ۴ نفره کومیته تیمی بانوان نام طراوت خاکسار که در بازی‌های آسیایی جاکارتا به مدال نقره رسید، وجود ندارد!

خاکسار که پس موفقیت در جاکارتا با تصمیم کادر فنی در انتخابی شرکت کرد، مقابل فاطمه چالاکی شکست خورد و از حضور در ترکیب تیم انفرادی خط خورد، اما حالا خبر می‌رسد این کاراته‌کای شایسته کشورمان در کومیته تیمی هم جایی ندارد!

طبق شنیده‌ها فاطمه چالاکی، رزیتا علیپور، پگاه زنگنه و حمیده عباسعلی ترکیب ۴ نفره کومیته تیمی‌بانوان را برای رقابت‌های جهانی اسپانیا تشکیل میدهند.

انتهای پیام/

تصویرها
خاکسار از ترکیب کومیته تیمی بانوان خط خورد!
نمایش موجودیت‌ها