date_range جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۱۲:۴۹:۰۰ ب.ظ

تبریک وزارت ورزش به علیپور و خلج برای کسب عنوان قهرمانی سنگنوردی جهان

تبریک وزارت ورزش به علیپور و خلج برای کسب عنوان قهرمانی سنگنوردی جهان
منبع خبر: میزان
دسته خبری: ورزش|اسکی

خبرگزاری میزان- وزارت ورزش و جوانان در پیامی کسب عنوان قهرمانی علیپور و بهنام خلج ملی‌پوش معلول و جانباز کشور در مسابقات جهانی سنگ‌نوردی اتریش را تبریک گفت.

تبریک وزارت ورزش به علیپور و خلج برای کسب عنوان قهرمانی سنگنوردی جهانبه گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، متن پیام به شرح ذیل است: تلاش جوان شایسته کشورمان رضا علیپور و بهنام خلج در مسابقات صخره نورد‌ی بار دیگر شایستگی ورزشکاران این سرزمین را به نمایش گذاشت.

آنچه که در این رقابت‌ها توسط این دو ملی‌پوش ارزشمند کشورمان به دست آمد نویدبخش فتح سکو‌های افتخار در تمامی رشته‌های ورزشی است که شاید سال‌ها پیش دور از انتظار بود، اما امروز باهمت و غیرت جوانان کشورمان، افتخارات یکی پس از دیگری به نام ایران عزیز ثبت می‌شود.

وزارت ورزش و جوانان ضمن قدرشناسی ارج نهادن به تلاش‌های علیپور وخلج و دست اندرکاران رشته صخره نوردی، برای تمامی ورزشکاران کشورمان آرزوی سلامتی کرد.

مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی جهان که در شهر «اینسبورگ» اتریش جریان داشت، «رضا علیپور» سنگ‌نورد عنوان دار ایران و جهان، موفق شد در ماده «سرعت» با رکورد ۵ ثانیه و ۶۳ صدم ثانیه به مقام قهرمانی جهان دست یابد.

همچنین در مسابقات بخش «معلولین»، «بهنام خلجی» در دسته PR۲ موفق به کسب عنوان قهرمانی جهان شد.

انتهای پیام/

تصویرها
تبریک وزارت ورزش به علیپور و خلج برای کسب عنوان قهرمانی سنگنوردی جهان
نمایش موجودیت‌ها