date_range چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ access_time ۰۹:۰۶:۰۰ ق.ظ

چرا ملی‌پوشان کاراته در فینال کاراته وان چین هیچ امتیازی کسب نکردند؟

چرا ملی‌پوشان کاراته در فینال کاراته وان چین هیچ امتیازی کسب نکردند؟
منبع خبر: میزان
دسته خبری: ورزش|کاراته

خبرگزاری میزان- 4 فینالیست کاراته ایران در رقابت‌های کاراته وان چین موفق به کسب امتیاز نشدند.

چرا ملی‌پوشان کاراته در فینال کاراته وان چین هیچ امتیازی کسب نکردند؟به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، تیم ملی کاراته ایران در چهارمین مرحله لیگ برتر کاراته وان که در چین برگزار شد، ۴ فینالیست داشت، اما هیچ از یک ملی‌پوشان در مبارزات نهایی موفق به کسب امتیاز نشدند.

سید علی کریمی، بهمن عسگری، صالح اباذری و سجاد گنج‌زاده فینالیست‌های کاراته ایران در رقابت‌های چین بودند که هیچ یک از آنها امتیازی در بازی حساس فینال کسب نکردند و حتی مبارزه گنج‌زاده و اباذری هم صفر بر صفر شد و در نهایت سجاد در هانتی به پیروزی رسید.

سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی کاراته در گفت‌وگو با خبرنگار میزان، در خصوص عدم امتیازگیری ملی‌پوشان کاراته در رقابت‌های فینال، اظهار داشت: کاراته‌کا‌های اوزان مختلف بازی‌های زیادی مقابل هم انجام می‌دهند و شناخت کاملی از سبک مبارزه یکدیگر دارند و این موضوع کسب امتیاز در مبارزات حساس و نزدیک را سخت می‌کند.

وی افزود: در مصاحبه‌هایم گفتم که از عملکرد ملی‌پوشان تا پیش مبارزات رده‌بندی و فینال بسیار راضی بودم، اما در روز آخر تیمم توقعات را برآورده نکرد و با اینکه قهرمان شدیم، باید روی برخی نکات فنی بیشتر کار کنیم.

به گزارش میزان، تیم کومیته مردان ایران در رقابت‌های کاراته وان چین به مقام قهرمانی رسید.

انتهای پیام/

تصویرها
چرا ملی‌پوشان کاراته در فینال کاراته وان چین هیچ امتیازی کسب نکردند؟
نمایش موجودیت‌ها