date_range پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۳۸:۰۰ ب.ظ
تعداد 3 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

سرلشکر جعفری در اجلاسیه نهایی کنگره 3000 شهید استان قزوین: اقتدار و هیمنه آمریکا در دنیا روبه زوال است

سرلشکر جعفری در اجلاسیه نهایی کنگره 3000 شهید استان قزوین: اقتدار و هیمنه آمریکا در دنیا روبه زوال است
منبع خبر: میزان

خبرگزاری میزان- فرمانده کل سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران گفت: اقتدار و هیمنه آمریکا در دنیا روبه زوال است و خیلی زود نابودی محض و اتمام این قدرت شیطانی فراخواهد رسید

سرلشکر جعفری در اجلاسیه نهایی کنگره 3000 شهید استان قزوین: اقتدار و هیمنه آمریکا در دنیا روبه زوال استبه گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان،سردار سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه در اجلاسیه نهایی کنگره سه هزار شهید استان قزوین با بیان اینکه اقتدار و هیمنه آمریکا در دنیا رو به زوال است، گفت: امروز سکان دار انقلاب عظیم اسلامی نیز بر این موضوع تاکید کرده اند و تمامی کسانی که از نعمت ایمان، معنویت و اسلام ناب برخوردارند آن را درک می‌کنند.

وی با بیان اینکه آمریکای امروز به مراتب ضعیف‌تر از چهار دهه قبل است، اظهار کرد: آمریکای چهار دهه قبل نتوانست هیچ غلطی بکند چه رسد به آمریکای امروز که رو به زوال است.

فرمانده کل سپاه در ادامه تصریح کرد:تاریخ ۴۰ ساله انقلاب اسلامی پر از شکست‌های پی در پی آمریکا در برابر عزم ملی ایران و پیروزی خون شهیدان بر نظام سلطه است که می‌توان به نمونه‌های آن از قبیل: حمله طبس، جنگ هشت ساله، ایجاد ناامنی‌های مختلف در کشور، ایجاد فتنه ۸۸، تحریم‌های هسته ای، پیاده کردن نقشه جدید برای توسعه رژیم صهینویستی، جنگ افروزی در سوریه و عراق و... اشاره کرد.

سرلشکرجعفری خاطرنشان کرد:امروز کارشناسان و مقامات غربی و آمریکایی به شکست در برابر ایران اشاره کرده اند به عنوان مثال یکی از کارشناسان و تحلیگران سیاسی گفته بود آمریکا سه بر صفر از ایران درانتخابات اخیر عراق شکست خورد.

وی افزود:این شکست‌های پی در پی نشان دهنده سابقه چهل ساله انقلاب اسلامی و رشادت‌ها و جانفشانی‌های مبارزان و مجاهدان انقلاب اسلامی است که مقامات آمریکایی و کارشناس‌های غربی نیز به آن‌ها اذعان دارند.

فرمانده کل سپاه یادآور شد:بسیاری از این مقامات دفاعی و نظامی اعلام می‌کنند که ما در مقابل سرعت تحولات منطقه و تهدیدات دچار سردرگمی و آشفتگی شده ایم و قطعا ایران با تهدید و تحریم‌های اقتصادی منفعل نمی‌شود.

سرلشکرجعفری در ادامه اظهار کرد:این مقامات می‌گویند احتمال دارد فشار‌ها و تهدید‌های دیگر قبلی ما برخلاف انتظارات نتیجه عکس دهد، ضمن آنکه ما اوضاع آشفته‌ای در داخل آمریکا داریم.

وی افزود: این‌ها مجموعه اظهارات مقامات غربی و آمریکایی است و چگونه است که برخی در داخل هنوز ابهام داشته و از مذاکره و کوتاه آمدن در برابر غرب و آمریکا صحبت می‌کنند.

سرلشکر جعفری گفت:دلیل این گونه اظهارات به فرموده مقام معظم رهبری درک نکردن و نشنیدن پیام شهیدان است که اگر گوش شنوایی داشتیم دیگر گرایش به کفر والحاد وجود نداشت و مشکلات کشور برطرف می‌شد.

وی با طرح این سوال که این مبارزه و جهاد تا چه زمانی باید ادامه یابد، افزود: به فرموده امام راحل به یقین آمریکا، صهیونیست جهانی و دیگر ایادی به ظاهر مسلمان آن‌ها مرزی جز عدول از همه هویت ها، ارزش‌های معنوی و الهی‌های برای ما نمی‌شناسند و ما چه بخواهیم و چه نخواهیم صهیونیست‌ها در تعقیب ما خواهند بود تا شرافت دینی و الهی ما را خدشه دار کنند.

طبق گزارش سپاه نیوز،فرمانده کل سپاه در پایان تصریح کرد:آمریکا رژیمی است که براساس نظام سرمایه داری، تبعیض نژادی و خوی استبکاری شکل گرفته و تا زمانی که این روحیه و صفات در آن‌ها وجود داشته باشد دشمنی ما با آن‌ها ادامه خواهد داشت.
انتهای پیام/
تصویرها
سرلشکر جعفری در اجلاسیه نهایی کنگره 3000 شهید استان قزوین: اقتدار و هیمنه آمریکا در دنیا روبه زوال است
نمایش موجودیت‌ها