date_range پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۴۶:۰۰ ق.ظ

جام جهانی روسیه - 2018 بررسی مختصر گروه G، انگلیس و بلژیک لیگ برتری!

جام جهانی روسیه - 2018 بررسی مختصر گروه G، انگلیس و بلژیک لیگ برتری!
منبع خبر: میزان
دسته خبری: ورزش|فوتبال

خبرگزاری میزان- بلژیک، پاناما، تونس و انگلیس تیم‌های حاضر در یکی از هیجان‌انگیزترین گروه‌های جام جهانی یعنی گروه G هستند.

جام جهانی روسیه - 2018 بررسی مختصر گروه G، انگلیس و بلژیک لیگ برتری!به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، زمان معرفى تیمى با استعدادهاى فوق العاده رسیده است اما بلژیک با همه بازیکنان با استعدادش تا به حال موفق نشده به نیمه نهایى یک تورنمنت صعود کند.بلژیک همواره به دلیل وجود مربیان متوسط از موفقیت بازمانده است.حالا نوبت روبرتو مارتینز مربى اسپانیایى است تا بهترین نتیجه را با این تیم پر ستاره بگیرد. اگر شما رومرو لوکاکو در خط حمله داشته باشید،ادن هازارد بازى ساز باهوش شما باشد و در دروازه کورتوا را داشته باشید تمام عناصر رسیدن به موفقیت را در اختیار دارید.دفاع وسط بلژیک وینسنت کمپانى میتواند به همان اندازه که فوق العاده بازى میکند متزلزل و پر اشتباه ظاهر شود. بازیکن کلیدى بلژیک کوین دى بروینه در جام جهانى ٢٠١٤ ادن هازارد را زیر سایه خود برد.دى بروینه از آن سال رشد بسیارى داشته به خصوص بعد از انتقال به منچستر سیتى. انتخاب روبرتو مارتینز بعد از اخراج مارک ویلموتز بعد از یورو ٢٠١٦ انتخاب غافلگیرکننده اى بود اما موفقیت با چنین تیم پر ستاره اى نباید ماموریت چندان سختى باشد.

پاناما

اولین صعود پاناما به جام جهانى جشنى ملى به دنبال داشت.این تیم آمریکاى مرکزى با شکست کاستاریکا موفق به صعود به جام جهانى شد.پاناما تنها ٤ میلیون جمعیت دارد اما موفق شد بالاتر از ایالات متحده آمریکا با ٣٢٠ میلیون جمعیت قرار بگیرد.بازیکن کلیدى پاناما لوییس تژادا است،او ٤٣ گل براى پاناما به ثمر رسانده است.هرنان داریو گومز مربى پاناما در سال ١٩٩٨ کلمبیا را به جام جهانى رساند و در سال ٢٠٠٢ اینکار را براى اکوادور انجام داد،حالا نوبت پاناما است.

تونس

تونس در بازیهاى مقدماتى بدون شکست بوده است،آنها بعد از دوازده است که به جام جهانى راه پیدا کرده اند.این پنجمین حضور تونس در جام جهانى است و تا به حال هرگز از مرحله گروهى صعود نکرده است.با حضور نسلى تازه از بازیکنان مثل وهبى خزرى و مدافع سابق موناکو ایمن ابدنور هدف اصلى آنها پیروزى در حداقل یک بازى در این جام است.بازیکن کلیدى تونس یوسف مساکنى است،بازیکن ٢٧ ساله اى که در مقابل گینه هتریک کرد.مربى تونس نبیل ملول است.

انگلیس

نمایش هاى ناامید کننده انگلیس در تورنمنت هاى بزرگ انتظارات را از این تیم پایین آورده است،آنها در سال ٢٠١٤ از مرحله گروهى صعود نکردند و در یورو ٢٠١٦ در مقابل ایسلند حذف شدند،داشتن بهترین و مهمترین لیگ فوتبال دنیا تاثیر منفى بر تیم ملى این کشور داشته است.تیمى که مربیان آن همیشه کار سختى براى انتخاب بازیکن از بین ستاره هاى بیشمار این کشور داشته اند.اینگلیس با تیم جوانى به جام جهانى روسیه میرود به همین دلیل صعود از مرحله گروهى هدف دور از دسترسى به نظر نمیرسد.بازیکن کلیدى تیم انگلیس هرى کین ستاره تاتنهام است، او ١٢ گل در ٢٣ بازى براى تیم انگلیس به ثمر رسانده است.گرت ساوت گیت تجربه چندانى در مربیگرى ندارد اما نشان داده اعتماد به نفس کافى را براى گرفتن تصمیمات مهم دارد.

در گروه G دو تیم تراز اول اروپایی انگلیس و بلژیک در کنار دو تیم پاناما و تونس که شانس چندانی را نمی‌توان برای آن دو تیم تصور نمود همگروه شده‌اند. حضور دوازده بازیکن از تیم بلژیک در لیگ برتر انگلیس سبب می‌شود تا بازی انگلیس-بلژیک در روز آخر -با توجه به بازی‌های نسبتاً راحتشان در دو روز نخست- بازی لیگ‌برتری‌های از پیش صعود کرده لقب بگیرد.

انتهای پیام/

تصویرها
جام جهانی روسیه - 2018 بررسی مختصر گروه G، انگلیس و بلژیک لیگ برتری!
نمایش موجودیت‌ها