date_range دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ access_time ۰۳:۴۴:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

سلطانی‌فر: دستاوردهای 40 سال گذشته ورزش در عرصه‌های مختلف چشمگیر است/ جامعه ورزش همیشه حضور پررنگی در راهپیمایی 22 بهمن داشته است

سلطانی‌فر: دستاوردهای 40 سال گذشته ورزش در عرصه‌های مختلف چشمگیر است/ جامعه ورزش همیشه حضور پررنگی در راهپیمایی 22 بهمن داشته است
منبع خبر: میزان
دسته خبری: ورزش|فوتبال

خبرگزاری میزان- وزیر ورزش و جوانان گفت: دستاوردهای 40 سال گذشته ورزش در عرصه‌های مختلف چشمگیر و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با قدرت و صلابت و اقتدار است.

سلطانی‌فر: دستاوردهای 40 سال گذشته ورزش در عرصه‌های مختلف چشمگیر است/ جامعه ورزش همیشه حضور پررنگی در راهپیمایی 22 بهمن داشته استبه گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی‌فر ، وزیر ورزش و جوانان با ابراز خرسندی از حضور پرشور و گسترده مردم ایران در راهپیمایی چهلمین فجر انقلاب شکوهمند اسلامی، حماسه آفرینی مردم را ستایش و تاکید کرد: باید در برابر بزرگی، عزت، عظمت، اقتدار و صلابت این ملت سر تعظیم فرود آوریم.

سلطانی‌فر در مسیر راهپیمایی مردم تهران در گفت‌وگو با خبرنگاران با تبریک این روز بزرگ به آزادگان جهان، ملت قهرمان ایران و فجرآفرینان بهمن ۱۳۵۷ اظهار داشت: دستاورد‌های ۴۰ سال گذشته در عرصه‌های مختلف چشمگیر و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با قدرت و صلابت و اقتدار است و در این ۴۰ سال فراز و نشیب‌هایی را پشت سر گذاشته و توانسته به قله افتخار برسد.

وزیر ورزش و جوانان حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال را با اشاره به مسیری که پیمودن بسیار گسترده‌تر از سال‌های گذشته دانست و افزود: امروز در این باران خیلی افراد فکر می‌کردند ملت در این راهپیمایی حضور پیدا نمی‌کنند و از طرفی تبلیغات و فشار‌ها و همچنین مسائلی همچون تحریم و در فشار گذاشتن مردم آنها را از حضور منصرف کند، اما حضور مردم در این راهپیمایی بیش از سال‌های دیگر بود.

سلطانی‌فر با ستایش از حضور حماسی مردم ایران تصریح کرد: باید سر تعظیم مقابل این مردم فرود بیاوریم. باید به خاطر قدرت و صلابتی مردم که در راهپیمایی داشتند به فکر حل مشکلات آنها باشیم. این راهپیمایی ما را در صحنه رویارویی با دشمن مقتدر‌تر و وظیفه ما را هم سنگین‌تر می‌کند و به امید خدا بتوانیم مشکلات ملت ایران را حل کنیم.

وزیر ورزش و جوانان حضور پرشور جامعه ورزش در راهپیمایی امسال را خوب توصیف کرد و ادامه داد: جامعه ورزش همیشه حضور پر رنگی در راهپیمایی داشته است و همان طور که دیدید هزاران نفر از پیشکسوتان، ورزشکاران و قهرمانان در صحنه حاضر هستند و وظیفه ملی و میهنی خود را انجام می‌دهند.

سلطانی‌فر دستاورد‌های کشور در چهل سال گذشته را در همه عرصه‌ها را قابل توجه در مقایسه با رژیم قبل دانست و اظهار داشت: بار‌ها گفته‌ام در عرصه‌های مختلف ورزشی، انقلاب و نظام را ارزیابی می‌کنیم. در ورزش، فضا‌های ورزشی را ۸ برابر افزایش دادیم و در بحث مدال آوری از ۲۰ مدال طلای کسب شده در بزرگ‌ترین آوردگاه ورزشی دنیا یعنی بازی‌های المپیک، ۱۶ مدال طلا در بازی‌های المپیک بعد از انقلاب و ۴ مدال طلا برای قبل از انقلاب بوده که با این تفاسیر افزایش چهار برابری داشته ایم و در رقابت‌های جهانی نیز با رشد مواجه بوده‌ایم.

محمدرضا داورزنی، معاون وزیر ورزش و جوانان نیز در حاشیه مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: به کوری چشم دشمنانی که می‌خواستند و سعی کردند ملت بزرگوار جشن ۴۰ سالگی را نگیرند، اما مردم امسال پر شور‌تر از همیشه در راهپیمایی پیروزی انقلاب حضور یافتند و نشان دادند با اتحاد و همدلی راه انقلاب و امام را ادامه می‌دهند.

او افزود: بنده هم این افتخار را داشتیم در سیل خروشان مردم در راهپیمایی شرکت کنم ضمن اینکه از همین جا اعلام می‌کنم ملی پوشان و جامعه ورزش کنار مردم هستند و برای مردم کار می‌کنند و امروز نشان دادند انقلاب زنده است و با همه تحریم‌ها و شیطنت‌های آمریکا روز به روز مستحکم‌تر از قبل هستیم و در تمام صحنه‌ها حضور خواهیم داشت.

انتهای پیام/

تصویرها
سلطانی‌فر: دستاوردهای 40 سال گذشته ورزش در عرصه‌های مختلف چشمگیر است/ جامعه ورزش همیشه حضور پررنگی در راهپیمایی 22 بهمن داشته است
نمایش موجودیت‌ها