date_range پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ access_time ۱۱:۱۱:۰۰ ق.ظ

«یحیی» گزینه اصلی مدیران پرسپولیس برای جانشینی برانکو/ خبری از دایی و مامیچ نیست!

«یحیی» گزینه اصلی مدیران پرسپولیس برای جانشینی برانکو/ خبری از دایی و مامیچ نیست!
منبع خبر: میزان
دسته خبری: ورزش|فوتبال

خبرگزاری میزان- مدیران باشگاه پرسپولیس قصد دارند هرطور شده یحیی گل‌محمدی را سرمربی جدید این تیم کنند.

«یحیی» گزینه اصلی مدیران پرسپولیس برای جانشینی برانکو/ خبری از دایی و مامیچ نیست!به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، هفته پیش بود که خبرگزاری میزان در خبری با عنوان « آخرین اخبار از وضعیت برانکو/ از تصمیم عجیب «رئیس» تا رونمایی از جانشین احتمالی آقای سرمربی!» اعلام کرد مسئولان باشگاه پرسپولیس در صورت جدایی برانکو از این تیم قصد دارند یحیی گل‌محمدی سرمربی فعلی پدیده شهر خودرو را به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب کنند.

بعد از جدایی قطعی برانکو از پرسپولیس حالا اعضای هیئت مدیره این باشگاه موافق حضور گل‌محمدی در باشگاه پرسپولیس هستند و این مربی گزینه اصلی مدیران پرسپولیس برای جانشینی برانکو است. در این بین اگر گل‌محمدی به هر دلیلی سرمربی پرسپولیس نشود مسئولان این باشگاه سراغ گزینه دیگری خواهند رفت.

در حالی که پیش از این صحبت‌هایی از حضور علی دایی در تیم پرسپولیس شنیده می‌شد، اما چیزی که است اینکه آقای گل فوتبال جهان در فهرست مدیران باشگاه و تفکرات آنها جایی ندارد.

ضمن اینکه بحث حضور زوران مامیچ هموطن برانکو در پرسپولیس به گوش می‌رسید، اما با این وجود نه خود مامیچ و نه مسئولان این تیم چندان به دنبال این انتقال نیستند.

با تمام این تفاسیر طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است از پنجم تیر تمرینات پرسپولیس شروع شود و اگر تا آن زمان به هر دلیلی سرمربی پرسپولیس انتخاب نشود، تمرینات زیر نظر کریم باقری آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/

تصویرها
«یحیی» گزینه اصلی مدیران پرسپولیس برای جانشینی برانکو/ خبری از دایی و مامیچ نیست!
نمایش موجودیت‌ها