date_range یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۱۷:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

استقلال و یک تیم کامل که بیرون است!

استقلال و یک تیم کامل که بیرون است!
منبع خبر: میزان
دسته خبری: ورزش|فوتبال

خبرگزاری میزان- بازیکنان زیادی از استقلال بیرون از گود هستند که به خاطر مصدومیت نمی‌توانند بازی کنند.

استقلال و یک تیم کامل که بیرون است!به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، تیم استقلال با جذب 3 بازیکن جدید روند خوبی طی کرده و در دیدار برابر تراکتورسازی نمایش بی نقضی را نشان داد. مرتضی تبریزی در اولین حضورش در لیگ برتر گل زد و بازی خوبی هم انجام داد.

حضور هواداران استقلال در بازی با تراکتورسازی نشان می‌دهد که چقدر از عملکرد تیم‌شان حداقل تا اینجای کار رضایت دارند. استقلالی‌ها روی نیمکت بازیکنانی، چون الهیار صیادمنش، سجاد آقایی و رضا آذری را هم داشتند که به آنها بازی نرسید. مهدی قائدی هم در اردوی تیم امید حضور دارد.

ضمن اینکه مارکوس نیومایر و الحاجی گرو هم به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شدند. مهم‌تر از همه اینکه، استقلال چند بازیکن مصدوم هم دارد که اگر برگردند، هم لیست استقلال را پر می‌کنند و هم اینکه قدرت تیمی هم بالا می‌رود. سیدحسین حسینی به دلیل مصدومیت سه هفته اول لیگ را از دست داد، اما از هفته چهارم مشکلی برای بازی کردن ندارد.

محمد دانشگر در بازی با ذوب‌آهن اخراج شد و البته برای بازی با پارس جنوبی جم دوباره به ترکیب برمی‌گردد. میثم تیموری، داریوش شجاعیان، مرتضی آقاخان، روزبه چشمی، محسن کریمی بازیکنانی هستند که مصدوم بوده و هر کدام بازه زمانی برای بازگشت به تمرینات نیاز دارند.

البته چشمی زودتر از موعد آماده شده و شاید بازی با السد قطر هم به میدان برود. این‌ها شرایطی است که به یکباره استقلال را می‌تواند تبدیل به پرمهره‌ترین تیم فصل جاری کند.

انتهای پیام/

تصویرها
استقلال و یک تیم کامل که بیرون است!
نمایش موجودیت‌ها