در پیامی؛ سرلشکر باقری شهادت «سید نورخدا موسوی» را تسلیت گفت

در پیامی؛ سرلشکر باقری شهادت «سید نورخدا موسوی» را تسلیت گفت
منبع خبر: میزان
دسته خبری: سیاست|آیین

خبرگزاری میزان- رئیس ستادکل نیروهای مسلح در پیامی شهادت سید نورخدا موسوی را تسلیت گفت.

در پیامی؛ سرلشکر باقری شهادت «سید نورخدا موسوی» را تسلیت گفتبه گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، در پی شهادت جانباز سرافراز «سیدنورخدا موسوی» مرزبان نیروی انتظامی که ۱۰ سال قبل توسط گروهک تروریستی ریگی مجروح و این مدت را در کما به سر می‌برد، سرلشکر «محمدباقری» رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح پیام تسلیتی صادر کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله ارحمن الرحیم

شهادت جانباز سرافراز سیدنورخدا موسوی، مرزبان غیور و سلحشور نیروی انتظامی بار دیگر نشان داد پرچم ایثار و شهادت در جغرافیای ایران عزیز همچنان برافراشته و روح حماسه و فداکاری در کالبد جامعه ایمانی و انقلابی، جاری و ضامن اقتدار و امنیت ملی و پیش روندگی انقلاب اسلامی است.

سید جانباز شهید، تربیت یافته مکتبی بود که آوازه آن امروز لرزه بر اندام دشمنان قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در جای جای عالم به ویژه تروریست‌های تکفیری و گروهک‌های ضد انقلاب و وابسته به شبکه پلید سلطه و صهیونیسم انداخته است و هر روز بر شعاع درخشش عظمت و تاثیر آن بر حیات بشریت و آینده جهان افزوده می‌شود.

در این هنگامه شورانگیز و شعورآفرین، یاد و نام او که با زندگی آسمانی خود در زمین، شهید زنده و آیه عزت و همت نیروی انتظامی و دیگر مجاهدان و مرزداران میهن اسلامی به شمار می‌رفت را گرامی می‌داریم و برابر صبر و حماسه همسر گرانقدر وی که پرستار و همراه شایسته جانباز شهید بود، سر تعظیم فرود می‌آوریم.

اینجانب شهادت این جانباز والامقام و به عرش پیوسته را به خانواده معظم و صبور وی، مردم انقلابی، ولایتمدار و شهیدپرور استان لرستان، آحاد نیرو‌های مسلح و مدافع انقلاب و سرزمین اسلامی به ویژه فرماندهان و رزمندگان شجاع ناجا، تبریک و تسلیت عرض نموده و از درگاه کبریایی برای آن شهید علو درجات و رحمت واسعه و برای بیت شریف و یادگاران آن عزیز اجر و پاداش صابرین مسئلت می‌کنم.

انتهای پیام/
تصویرها
در پیامی؛ سرلشکر باقری شهادت «سید نورخدا موسوی» را تسلیت گفت
نمایش موجودیت‌ها