date_range یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ access_time ۰۳:۴۳:۰۰ ب.ظ

معاون وزیر صنعت خبر داد افزایش زمان تقسیط مالیات بنگاه‌های تولیدی از 3 سال به 5 سال

معاون وزیر صنعت خبر داد افزایش زمان تقسیط مالیات بنگاه‌های تولیدی از 3 سال به 5 سال
منبع خبر: میزان

خبرگزاری میزان- معاون امور صنایع وزارت صنعت از اصلاح ماده 167 قانون مالیات‌های مستقیم و افزایش زمان تقسیط مالیات بنگاه‌های تولیدی از 3 به 5 سال خبر داد و گفت: همه ما وظیفه داریم با تمام توان زمینه اجرای فرمان مقام معظم رهبری در زمینه رونق تولید را فراهم نماییم.

معاون وزیر صنعت خبر داد افزایش زمان تقسیط مالیات بنگاه‌های تولیدی از 3 سال به 5 سالبه گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، فرشاد مقیمی، در جلسه کمیته رفع موانع تولید استان که در شهرستان رودسر برگزارشد، اظهار کرد: افزایش زمان تقسیط مالیات بنگاه‌های تولیدی از ۳ سال به ۵ سال از مصوبات سران سه قوه بوده و در راستای حمایت از بنگاه‌های تولیدی و ارتقاء تولید و اشتغال صورت گرفته است.

به گفته وی؛ واحد‌های تولیدی در صورت ارتقاء وضعیت تولید و تایید ستاد تسهیل و رفع موانع تولید می‌توانند نسبت به افزایش زمان تقسیط مالیات مطابق مصوبه اخیر سران سه قوه اقدام کنند.

معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت در ادامه با تاکید بر این موضوع که مدیران دستگاه‌های مربوطه، راهکار‌های پیشنهادی را درجلسات کمیته رفع موانع تولید ارائه نمایند، گفت: وزارت کشور به تمامی استان‌ها ابلاغ کرد موضوع رونق تولید باید در اولویت کار‌ها قرار گیرد و فقط به صدور مصوبات اکتفا نشود، بلکه باید جلسه پیگیری و اجرای مصوبات نیز به طور مستمر برگزار شود و کار‌ها رو به جلو برود.

مقیمی تاکید کرد: دستگاه‌هایی که به رونق تولید کمک می‌کنند، باید حتما مورد تشویق قرار گیرند و آن عده‌ای هم که در این شرایط انگیزه‌ای برای کمک ندارند نیز باید از نوع خودشان تشویق شوند.

معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر تسهیل موانع پیش رروی تولید خاطر نشان کرد: همه ما وظیفه داریم با تمام توان زمینه اجرای فرمان مقام معظم رهبری را فراهم نماییم.

مقیمی تاکید کرد: برگزاری جلسات کنترل، نظارت و پایش از تصمیم گیری‌های جلسات کارگروه رفع موانع تولید در شهرستان و استان یکی از مهم‌ترین اقدامات در هر استان است.

وی اظهار کرد: آن چه که دولت و قانون به ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در وزارت صمت تفویض کرده، عینا به ستاد استان‌ها واگذار شده و ابلاغ استاندار همان قابلیت اجرا را در شهرستان و استان دارد.

انتهای پیام/

تصویرها
معاون وزیر صنعت خبر داد افزایش زمان تقسیط مالیات بنگاه‌های تولیدی از 3 سال به 5 سال
نمایش موجودیت‌ها