date_range جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۴:۲۱:۰۰ ب.ظ

بصیرت ملت ایران مانع جدی رسیدن آمریکا به اهدافش است

بصیرت ملت ایران مانع جدی رسیدن آمریکا به اهدافش است
منبع خبر: شبستان

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز، فشارهای اقتصادی بر ملت ایران را در جریان تحریم‌های اقتصادی ظالمانه خواند و گفت: «بصیرت» ملت ایران مانع جدی رسیدن آمریکا به اهدافش است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از البرز، « آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی» در خطبه های نماز عبادی سیاسی ظهر جمعه (18 آبان) در مصلی امام خمینی(ره) کرج گفت: بصیرت ملت ایران مانع جدی رسیدن آمریکا به اهدافش است.

 

نماینده ولی فقیه در استان البر ز افزود: اعمال تحریم های ناجوانمردانه اقتصادی یکی از برنامه های آمریکا برای رسیدن به اهدافش است؛ آمریکا به خوبی عصبایت خود را از عدم رسیدن به هدف هایش نشان داده است.

 

وی تصریح کرد: فشار اقتصادی در سال 88 از طرف فتنه گران تلقی شد و امروز ملت ایران ادعاهای کذب بیگانگان را باور نمی کنند.

 

به گفته خطیب نماز جمعه کرج، تبلیغات گسترده در جهت تلقین شرائط سخت اقتصادی برای مردم ایران است، اما ملت ایران با بصیرت و حاکمیت مردم سالاری دینی دروغ پردازی های کذب استکبار را می شناسند.

 

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان البرز در ادامه با تامل بر اهمیت وحدت، بیان کرد: وحدت حول محور رهبر معظم انقلاب است و ملت ایران در پناه این وحدت از تحریم های اقتصادی سربلند بیرون خواهند آمد.

 

آیت الله حسینی همدانی با در نظر گرفتن تغییرات اخیر در کابینه دولت عنوان کرد: تغییراتی در کابینه دولت اتفاق افتاده است که انتظار می رود این عملکرد در روند بهبود شرائط باشد.

 

 

نمایش موجودیت‌ها