date_range جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۵:۵۷:۰۰ ب.ظ

وحدت ملت ریشه تمامی دشمنی‌های آمریکا با ایران است

وحدت ملت ریشه تمامی دشمنی‌های آمریکا با ایران است
منبع خبر: شبستان

خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمانشاه، گفت: دشمنان نظام قصد دارند با سواستفاده از مسائل و مشکلات به انقلاب ضربه بزنند و اغتشاشات اخیر را نیز از این طریق ایجاد کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از کرمانشاه، آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه امروز(22 دی) در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته کرمانشاه با دعوت خود و همگان به رعایت تقوای الهی، اظهار داشت: تقوا انسان را از خطا و اشتباه دور می کند.

 

وی ابراز کرد: رعایت تقوا می تواند موجب برطرف کردن مشکلات شود و چنانچه رعایت تقوا سرلوحه کار افراد در ابعاد مختلف زندگی باشد، موفق خواهند شد.

 

به گفته آیت الله علما، قدم نهادن در راه خداوند لازمه و ضرورت زندگی است و افرادی که در این راه قدم می گذارند مورد رحمت دنیا و آخرت خداوند متعال قرار می گیرند.

 

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه، در ادامه با اشاره به مشکلات موجود و اعتراضات مردم، گفت: دشمنان نظام قصد دارند با سوءاستفاده از این مسائل به انقلاب ضربه بزنند و اغتشاشات اخیر را نیز از این طریق ایجاد کردند.

 

آیت الله علما، شناسایی نقاط ضعف و تلاش برای برنامه ریزی رفع مشکلات را راهکار مقابله با دشمنان عنوان و خاطرنشان کرد: مسئولان نیز باید برای رفع این مشکلات اقدام کنند.

 

خطیب جمعه کرمانشاه، بیان داشت: شورای انقلاب اسلامی به دستور امام راحل در تاریخ 22 دی ماه تشکیل شد و 26 دی ماه نیز سالروز فرار شاه از ایران است.

 

وی به شهادت فداییان اسلامی شهید نواب صفوی اشاره داشت و عنوان کرد: اقتدار کنونی نظام مرهون خون شهداست که با خون خود موجب سرافرازی نظام شدند.

 

به گفته امام جمعه کرمانشاه، 29 دی ماه نیز روز دفاع از مستضعفین و مبارزه با استکبار (روز غزه) نام گذاری شده و یکی از ارکان اصلی دین اسلام نیز مبارزه با استکبار است.

 

آیت الله علما، ریشه تمامی دشمنی های آمریکا با ایران را الگو بودن وحدت و یکپارچگی ایران اعلام کرد و بر جایز نبودن سوءاستفاده از اعتراضات به حق مردم تاکید کرد.

 

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه، با اشاره به فرمایشات رهبر در خصوص اغتشاشات اخیر در کشور، افزود: ناکامی توطئه های دشمنان به واسطه بیداری و هوشیاری ملت بوده است.

 

وی به اقدامات ضد اسلامی و ایرانی آمریکا در طول تاریخ اشاره و اضافه کرد: رهبر انقلاب در پاسخ به سخنان رئیس جمهور آمریکا مبنی بر اینکه ایران از آمریکا ترس دارد، گفتند که ایران هیچ گاه از آمریکا ترس نداشته و این قضیه در عمل نیز به اثبات رسیده است.

 

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه، گفت: اعتراضات مردم از بیکاری و تورم وارد است و اقتصاد مقاومتی تنها راهکار برون رفت از این مشکلات است.

 

نمایش موجودیت‌ها