date_range دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۲۱:۰۰ ق.ظ

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی اخطار داد: تلاش دشمن برای تسلط بر ارتفاعات اعتقادی و ارزشی مردم

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی اخطار داد: تلاش دشمن برای تسلط بر ارتفاعات اعتقادی و ارزشی مردم
منبع خبر: شبستان
دسته خبری: سیاست|آیین

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی با تاکید بر اینکه دشمن برای تسلط بر ارتفاعات اعتقادی و ارزشی تمرکز کرده و اگر موفق شود دیگر از کسی کاری ساخته نیست، گفت: تمام طرح‌های استکبار با کارشناسی دقیق و حساب‌شده است و دشمن هرگز در دشمنی کم نمی‌آورد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند، آیت الله سید علیرضا عبادی امروز ( 2 مهر) در دیدار با دست اندرکاران و کارگزاران حج تمتع سال 97 خراسان جنوبی اظهار کرد: وقتی نعمت بزرگ حج متاسفانه در پای باقی نعمت ها قدرنشناسی شد نتیجه آن همین است که سال 61 هجری موقع آغاز مناسک حج امام حسین علیه السلام کنار خانه کعبه امنیت ندارد تا حج خود را تمام کند لذا عمره مفرده به جای آوردند و به سمت عراق حرکت کردند.

 

وی با بیان اینکه کسانی که طاغوت را می پرستند یا با ذلت نوکری طاغوت کنند امنیت دارند، افزود: اما وقتی عقل و دین نباشد جامعه اسلامی و هیچ جای دنیا امنیت وجود ندارد.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: امروز حج با عظمت در دستان افراد پستی است که عناصر فاسد پست تر از آنان خواسته های ضد ارزشی خود را به آنان تحمیل می کنند و این ها هم می پذیرند.

 

آیت الله عبادی با اشاره به اینکه ترامپ که در راس آمریکا به عنوان شیطان بزرگ قرار دارد در سخنانی اعلام کرد عربستان برای ما گاوی شیرده است که هر وقت بخواهیم از آن طلا و دلار می دوشیم و هروقت شیرش تمام شود آن را سر می بریم، ادامه داد: عربستان جنگ نیابتی در کشورهای منطقه انجام می دهد و آمریکا هم با صراحت می گوید وجود این ها مربوط به ما است.

 

وی با تاکید بر اینکه وقتی از قرآن عدول کردیم امثال معاویه و مروان به جای عدل امام علی علیه السلام و ائمه اطهار علیه السلام آمدند، بیان کرد: زمانی که ارزش ها از دست برود طاغوتیان بر جامعه حاکم می شوند.

 

 

آیت الله عبادی با اشاره به اینکه باید اختیارات حرمین شریفین در دست باتقواترین افراد باشد نه یزیدیان، افزود: در غیر این صورت نتیجه آن می شود که مسلمانان در کنار کعبه امنیت ندارند و ما مقصر هستیم چرا که نعمت های خداوند را تبدیل می کنیم.

 

 

به گفته وی جهاد کبیر به معنای این است که از بیگانگان اطاعت نکنیم اما متاسفانه عده ای در کشور هنور به دنبال آمریکا هستند.

 

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه دشمن برای تسلط بر ارتفاعات اعتقادی و ارزشی تمرکز کرده و اگر موفق شود دیگر از کسی کاری ساخته نیست، گفت: استکبار جهانی به وسیله داعش و تروریست ها بسیار تلاش کردند که مراکز عراق و سوریه را تصرف کنند و تمام طرح های استکبار با کارشناسی دقیق و حساب شده است و دشمن هرگز در دشمنی کم نمی آورد.

 

آیت الله عبادی یاد آورد شد: شاید ما بی تفاوت به دشمن بودیم اما کسانی مانند مدافعان حرم با رادمردی در عرض چندین ماه داعش را با جهاد فی سبیل الله شکست دادند و امروز ما کنار دیوار فلسطین اشغالی و صهیونیست غاصب هستیم.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه اربعین حسینی همان تمرکزی است که در سال 61 هجری امام حسین علیه السلام مکه را به قصد عراق ترک فرمودند و امروز دنیا به دو قطب حسینی ها با ارزش های الهی و قطب مستکبران با آدم کشی و جنایت ها تقسیم شده است، گفت: استعمارگران و استعمارپذیران در پیروی از غرب و در سمبل شیطان بزرگ (آمریکا و اسرائیل) قرار گرفتند و کارشان ویرانی و خشونت و کشتن انسانها است.

 

آیت الله عبادی بیان کرد: از سوی دیگر پایگاه مقدسی که امام حسین علیه السلام در سال 61 پایه گذاری کرد امروز سمبل ایثار و ارزش های الهی است و در اربعین حسینی از سراسر دنیا آزادیخواهان با حضور خود مکتب اهل بیت علیه السلام را منعکس می کنند.

 

وی با بیان اینکه منطق انبیاء براساس عدالت و از خودگذشتگی است، ادامه داد: تمام مفاسد ما برای مستکبران و تمام عزتمان از ناحیه خداوند و پیامبران الهی است و امیدواریم با ظهور امام زمان عج الله تعالی شریف مردم دنیا طعم محبت و سعادت و عدالت را بچشند.

 

 

 

نمایش موجودیت‌ها