date_range سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ access_time ۰۹:۲۵:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد، با صدور پیامی، مطرح کرد؛ آمادگی مساجد استان تهران برای کمک به سانحه‌دیدگان زلزله غرب کشور

رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد، با صدور پیامی، مطرح کرد؛ آمادگی مساجد استان تهران برای کمک به سانحه‌دیدگان زلزله غرب کشور
منبع خبر: شبستان
دسته خبری: سیاست|دولت

خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد در پیامی ضمن اعلام آمادگی مساجد استان تهران برای کمک به سانحه‌دیدگان زلزله غرب کشور، این حادثه تلخ را به هموطنان داغدیده‌مان تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری شبستان ، به نقل از پایگاه تخصصی مسجد، حجت الاسلام محمد جواد حاج علی اکبری؛ رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد در پیامی به نمایندگی از ائمه جماعات مساجد استان تهران، مصیبت جانگداز زلزله غرب کشور را به خانواده های عزیزان از دست رفته، تسلیت گفت .

 

متن این پیام در ادامه می ‌آید:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

الذین اذا اصابتهم مصیبه، قالوا انالله و انا الیه راجعون

زلزله مهیب در منطقه غرب میهن عزیزمان ایران، به ویژه در استان قهرمان‌پرور کرمانشاه و بالاخص دیار دلاور خیز و شهید پرور سرپل ذهاب، که به فقدان و جراحت و بی‌خانمانی صدها هموطن عزیز و دردمندمان منجر شد، قلوب همه‌ی ما را جریحه‌دار کرد .

 

مردم عزیز سر پل ذهاب، نمونه‌های پایداری و مقاومت ملت ما در دفاع هشت ساله هستند، عزیزانی که با تمام وجود در مقابل هجمه دشمن ایستادند و بمباران‌های دشمن را با ایمان و مقاومت مثال‌زدنی‌شان تاب آوردند و پشتیبان حماسه‌آفرینان حماسه «بازی دراز» و دیگر عملیات‌های رزمندگان اسلام شدند.

 

این عزیزان صبور و بی‌ادعا و مظلوم، امروز و در عرصه دیگر از امتحان‌های الهی، بیش از هر زمان، چشم‌انتظار خدمت‌رسانی سریع نهادها و دستگاه‌های ذیربط و کمک‌های همه جانبه‌ی مردم مهربان و مومن‌مان هستند .

 

اینحانب به نمایندگی از ائمه معزز جماعات و فعالان مساجد استان تهران، آمادگی مساجد این استان را برای ایفای هرگونه نقش موثر در کاهش آلام هموطنان داغدیده و دردمندمان اعلام می‌دارم و این مصیبت جانگداز ملی را به خانواده‌های عزیزان از دست رفته تسلیت گفته و برای‌شان صبر و اجر و پاداش رحیمانه خداوند کریم را تمنا دارم و برای محروحان دردمند این واقعه‌ی تلخ، شفای عاجل و برای عموم مردم صبور آن منطقه‌، التیام روحی و جبران الهی را خواستارم .

 

محمد جواد حاج علی اکبری

 

 

 

نمایش موجودیت‌ها