date_range چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۵۲:۰۰ ب.ظ

دختران الوند دهه کرامت را جشن می‌گیرند

دختران الوند دهه کرامت را جشن می‌گیرند
منبع خبر: شبستان

همزمان با دهه کرامت و به مناسبت ولادت باسعادت حضرت معصومه (س) مراسم جشن دختران الوند عصر امروز (27 تیر) در همدان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری شبستان از همدان، به مناسبت ولادت با سعادت حضرت معصومه(س) و روز دختر مراسم جشن دختران الوند ویژه دختران و بانوان،  عصر امروز (27 تیر) ساعت 18 در تالار معلم همدان برگزار می شود.

 

اجرای موسیقی زنده، اجرای گروه نغمه های سکوت، اجرای نمایش ورزشی و برگزاری مسابقه و اهداء جوایز از برنامه های مراسم شاد و مفرح جشن دختران الوند است.

 

ویژه برنامه دختران الوند با هدف آشنایی بیشتر دختران با سبک زندگی و سیره حضرت معصومه (س) برگزار می شود.

 

حضرت معصومه(س) در میان همه فرزندان ائمه اطهار(ع) و نیز فرزندان امام کاظم(ع)، از نظر ولایت پذیری و همراهی با امام زمان(ع)، در اوج قرار داشته‌اند؛ ایشان به طور کامل و با تمام وجود، ولایت و امامت امام هشتم(ع) را پذیرفته و به ایشان گرویدند و پس از مهاجرت ایشان به خراسان، در پی آن حضرت(ع) حرکت کردند تا جایی که در این سفر طولانی به دیدار حق شتافتند.

 

ایشان در تبعیت ولایت جایگاهی خاصی داشته‌اند و در باور و اعتقاد به این مسئله نمونه‌ای ویژه هستند که می‌طلبد همه به خصوص دختران مسلمان به ایشان تاسی بجوییم و در ایمان و باور به ولایت و امامت ائمه اطهار(ع) از آن بانوی کریمه(س) الگو بگیریم.

 

 

نمایش موجودیت‌ها