date_range سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۸:۱۷:۰۰ ب.ظ
تعداد 7 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

مدیرعامل بانک ملی: بانک مرکزی عراق برای تامین ارز زائران اربعین همکاری نمی‌کند

مدیرعامل بانک ملی: بانک مرکزی عراق برای تامین ارز زائران اربعین همکاری نمی‌کند
منبع خبر: شبستان

«حسین‌زاده» اعلام کرد: بانک مرکزی عراق نسبت به صدور مجوز برای دایر کردن باجه‌های بیشتر در عراق جهت پرداخت ارز به زائران، همکاری لازم را ندارد و لذا زائران اربعین حسینی با مشکلاتی مواجه شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، «محمدرضا حسین‌زاده»، مدیر عامل بانک ملی با اشاره به اینکه  بانک مرکزی عراق برای تامین ارز زائران اربعین همکاری نمی کند، گفت: بانک مرکزی عراق نسبت به صدور مجوز برای دایر کردن باجه‌های بیشتر در عراق جهت پرداخت ارز به زائران، همکاری لازم را ندارد و لذا زائران اربعین حسینی با مشکلاتی مواجه شده‌اند.

 

وی اظهارداشت: ما از بانک مرکزی عراق درخواست کردیم اگر اجازه افزایش تعداد باجه ها و همچنین افزایش ساعات کار و شبانه روزی کردن آن ها را نمی‌دهد، لااقل اجازه بدهد دینارهای موجود را به داخل مرز ایران منتقل کنیم تا در کشورمان و در لب مرز به زائران پرداخت شود که متاسفانه طرف عراقی با این پیشنهاد هم موافقت نکرده است. البته باید به این مشکلات، ضعف زیر ساخت های ارتباطی و بانکی عراق را نیز اضافه کرد.

 

مدیرعامل بانک ملی ایران افزود: از دولت و بانک مرکزی کشور دوست عراق، انتظار همکاری بیشتری داریم تا بتوانیم به زائران خدمات بهتری ارائه بدهیم./

 

نمایش موجودیت‌ها