date_range سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ access_time ۰۶:۱۳:۰۰ ب.ظ

با حضور جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه؛ پیکر سردار منصوری در ایذه به خاک سپرده شد

با حضور جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه؛ پیکر سردار منصوری در ایذه به خاک سپرده شد
منبع خبر: شبستان
دسته خبری: سیاست|آیین

مراسم تشییع پیکر سردار قدرت‌الله منصوری فرمانده قرارگاه منطقه‌ای ثامن‌الائمه (ع) سپاه پاسداران امروز (سه‌شنبه 27 آذر) در ایذه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اهواز، پیکر سردار «قدرت ‌الله منصوری» فرمانده قرارگاه منطقه ‌ای ثامن ‌الائمه (ع) سپاه پاسداران امروز (سه شنبه ۲۷ آذر) در ایذه تشییع و در روستای تکاب این شهرستان به خاک سپرده شد.

 

«سردار سرتیپ روح ‌الله نوری»، در این مراسم گفت: مردم ایران با وجود همه سختی ‌هایی که متحمل می شوند، زیر بار حرف زور نمی ‌روند و همیشه نسبت به توطئه های دشمنان انقلاب هوشیار هستند .

 

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران، افزود: سردار منصوری نسبت به انقلاب و نظام بسیار وفادار بود و همواره تاکید می کرد که در شرایط کنونی باید بیدار باشیم و از توطئه های دشمن غفلت نکنیم.

 

وی با بیان اینکه سردار منصوری اعتقاد داشت که باید مواظب بود تا در زمین دشمن بازی نکنیم و با آگاهی توطئه های دشمنان را خنثی نماییم، ادامه  داد: حفظ وحدت میان اقوام و جریان های فکری و سیاسی و ادیان از دیگر تاکیدات این سردار سرافراز بود.

 

وی توجه به فرهنگ دینی انقلاب اسلامی و روحیه استکبار ستیزی را از موارد مهم و قابل بیان در روحیات سردار منصوری عنوان کرد و اذعان داشت: گواهی می دهم که در این  40سال خدمتشان ذره ‌ای در رابطه با مسائل شخصی، گروهی و باندی قدم برنداشت و تمام داشته‌ هایش را در خدمت به انقلاب اسلامی گذاشت.

 

لازم به ذکر است، سردار قدرت الله منصوری فرمانده قرارگاه ثامن الائمه (ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران، یکشنبه (25 آذر) حین بررسی و تنظیف سلاح انفرادی خود از ناحیه سر دچار سانحه شد و به لقاءالله پیوست .

 

سردار منصوری از دوران دفاع مقدس ایثارگرانه در جبهه های حق علیه باطل حضور یافت و پس از دوران هشت ساله مقاومت و ایستادگی نیز مسئولیت ‌های خطیری را در فرماندهی تیپ 21 امام رضا(ع)، فرماندهی لشکر 5 نصر و فرماندهی قرارگاه قدس برعهده داشت و از سال 93 با حکم فرمانده کل سپاه به سمت فرماندهی قرارگاه ثامن الائمه (ع) نیروی زمینی سپاه منصوب شد.

 

نمایش موجودیت‌ها