date_range جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۳:۴۳:۰۰ ب.ظ

مسئولان مشکلات مردم را دغدغه خود قرار دهند

مسئولان مشکلات مردم را دغدغه خود قرار دهند
منبع خبر: شبستان
دسته خبری: سیاست|آیین

خبرگزاری شبستان: نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان با بیان اینکه در فتنه اخیر، مردم وظیفه خود را برای دفع آن بسیار خوب انجام دادند گفت: حالا نوبت مسئولان است که رسیدگی سریع‌تر به مشکلات مردم را دغدغه خود قرار دهند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از سمنان، آیت الله سیدمحمدشاهچراغی امروز(22 دی) در خطبه های نماز جمعه با اشاره به اینکه مردم در دفاع از انقلاب و نظام اسلامی در وقایع اخیر و اغتشاشات صورت گرفته، به خوبی وظیفه خود عمل کردند عنوان کرد: حال نوبت مسئولان است که مردم را دریابند و به دردشان رسیدگی کنند.

 

وی با بیان اینکه با حل شدن  مشکل بیکاری و گرانی ، دشمن نمی تواند به این بهانه ها نفوذ کرده و زمینه فتنه از بین می رود اضافه کرد: فتنه اخیر از فتنه 88 خطرناک تر بود چرا که همه دشمنان داخلی و خارجی باهم وحدت پیدا کرده بودند تا انقلاب اسلامی را سرنگون کنند، اما ملت ایران کاری کردند که دشمن سرش به سنگ خورد.

 

آیت الله شاهچراغی تصریح کرد: ملت انقلابی ایران در مقابله با فتنه دشمن با اقدام بزرگ و انقلابی خود زمینه تشکر فراوان رهبر معظم انقلاب اسلامی را فراهم کرد.

 

امام جمعه سمنان، به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنان اخیرشان که فرمودند مشکل حل نشدنی در کشور وجود ندارد و باید هرگونه فرصت سوء استفاده از دشمن گرفته شوداشاره داشت وادامه داد: اگر به موقع و به خوبی به مشکلات مردم رسیدگی نشود احتمال چنین وقایعی باز هم وجود دارد که اگر مردم و مسئولان همدل و همراه با هم باشند هیچ بهانه ای برای سوء استفاده دشمن نخواهد بود.

 

وی افزود : بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب سرشار از آموزه های بسیار مهمی است که گوش شنوا و عمل به رهنمودهای ایشان را لازم دارد تا چراغ راه و عامل نجات کشور ازتبعات هرگونه دسیسه و فتنه باشد.

 

آیت الله شاهچراغی تاکید کرد : تا زمانی که پای اسلام ایستاده ایم و ولایتمداری جریان دارد دشمن هم از دشمنی دست برنمی دارد.

 

 نماینده ولی فقیه دراستان سمنان در بخشی از سخنان خود به سالروز فرار شاه معدوم از کشور اشاره ای داشت وافزود:  فرار شاه کار آسانی نبود، کندن کوه از جای خود آسان تر از فراری دادن شاه بود، اما امام خمینی فرمود شاه باید برود و مردم نیز پشت امام خود بودند.

 

وی با بیان اینکه خدمت‌ها و خیانت‌ها به خود انسان بر می‌گردد، به آیه ۷ سوره اسراء اشاره کرد و گفت: دنیا دار مکافات و آخرت دار مجازات است و خدمت کردن به خادم و خیانت‌هایی که صورت می‌گیرد به فرد خائن بر می‌گردد.

 

آیت الله شاهچراغی تهدید و تطمیع در او بی اثر بود، از ‌طرف حکومت به او پیشنهاداتی می‌شد اما او همیشه پرهیز داشت و در مسیر خود ثابت قدم بود.

 

امام جمعه سمنان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا ، برای شهید مدافع حرم علی محمد محمدی از شهدای تیپ فاطمیون آرزوی علو درجات کرد و افزود: شهدا همواره با نثار جان خود برای زنده نگه داشتن اسلام تلاش کردند و همه ما نیز وظیفه داریم راه شهدا را ادامه دهیم .

 

وی با تاکید بر اینکه عزت امروز مدیون خون جوانانی است که از جان خود گذشتند اظهارداشت:  مبادا پا روی خون شهدا بگذاریم و فریب مکر دشمن را بخوریم. 

 

نمایش موجودیت‌ها